Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
kirko

Patronat zestawienie OE do MF

Polecane posty

Paprock

Przerabiałem niezgodność jednej jedynej złotóweczki między księgowością a cepem. I nie życzę nikomu tego przechodzić jak na etacie zatrudniona żelazna księgowa. Papiery (KP/KW, rachunki, paragony, faktury) muszą zgadzać się co do grosza i koniec! Na szczęście zmieniłem robotę.

Co do sprawozdania, to tam nie ma ani pieczątki stacji, ani pieczątek diagnosty. Jest tylko podpis tego, co sprawozdania robi. No to skoro podpisywałeś te druki na starym programie, to ja nie widzę przeciwwskazań abyś to zrobił teraz, gdy stacja przepisana. Jedyna różnica to taka, że druk będzie wypełniony inną techniką. Nie wiem, może ręcznie, może w fotoszopie, może w jakimś offisie czy tam pedeefie...

wrc69
18 godzin temu, kirko napisał:

trochę się boję, że dane mogą się pomieszac

Nie ma takiej możliwości.

Zrób tak, jak kazali w ITS. W starym folderze DIAGOGOL (niech będzie DIAGOGOL1) będziesz miał plik PATRONAT.EXE. Włącz go, odpali stary program z bazą danych, znajdującą się w pliku DIAGOGOL (DIAGOGOL1)/GL0WNA.

Jeśli fizycznie nie będziesz bawił się lokalizacją bazy danych (folderów GL0WNA i GL0LOKAL) to nic ci nie grozi.

Moja rada: Nawet jeśli teoretycznie nic ci nie grozi, przed każdą (potencjalnie) niebezpieczną operacją skopiuj cały plik DIAGOGOL (na którym aktualnie pracujesz) na zewnętrznym nośniku danych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.