homeboy Napisano 14 Grudzień 2018 Napisano 14 Grudzień 2018 Cześć, wie ktoś jak wygląda niszczenie dokumentów przez firmy? Cytuj
Paprock Napisano 14 Grudzień 2018 Napisano 14 Grudzień 2018 Tak! Tak jak tam: https://www.youtube.com/watch?v=JliGALIa_kM https://www.youtube.com/watch?v=st0h3416PsM 1 Cytuj
Jacdiag Napisano 14 Grudzień 2018 Napisano 14 Grudzień 2018 A u innych tak https://demotywatory.pl/4895889/ Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
homeboy Napisano 25 Grudzień 2018 Autor Napisano 25 Grudzień 2018 Bo serio potrzebuje troche zniszczyc i mnie zastanawia ten proces (ciach). Troche ich mam Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.