Tomi015 Napisano 14 Grudzień 2018 Napisano 14 Grudzień 2018 Witam koledzy. Jutro będę miał badanie autobusu zarejestrowanego w kraju z ważnym przeglądem okresowym. Klient zamontował dodatkowe wyposażenie dla pojazdu "L" i moje pytanko brzmi jakie badanie robicie czy tylko dodatkowe na "L" czy robić zmianę konstrukcyjną ze względu na montaż dodatkowych pedałów? Cytuj
blakop Napisano 14 Grudzień 2018 Napisano 14 Grudzień 2018 Wiesz - tak to i montaż haka w osobówce można podciągnąć pod zmiany konstrukcyjne. Raczej tylko badanie dodatkowe "L". Cytuj
kurant2000 Napisano 14 Grudzień 2018 Napisano 14 Grudzień 2018 (edytowane) 29 minut temu, Tomi015 napisał: czy robić zmianę konstrukcyjną NIE, zrobić badanie dodatkowe jak napisał blakop § 3. 1. Zakres dodatkowego badania technicznego pojazdu, o którym mowa w art. 81 ust. 11 ustawy: 8. do nauki jazdy, pojazdu do przeprowadzania egzaminu państwowego – obejmuje sprawdzenie i ocenę spełnienia do- datkowych warunków technicznych, w sposób określony w pkt 0 działu I załącznika nr 1 do rozporządzenia oraz w pkt 5 działu I załącznika nr 2 do rozporządzenia; Edytowane 14 Grudzień 2018 przez kurant2000 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.