Skocz do zawartości

Kalendarz 2019 & 2020


Mecher

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Olga napisał:

 a ja przystojniaka

 

Panie Norbercie, RODO obowiązuje również Pańską firmę, nie wyrażałem zgody na publikowanie mojego wizerunku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag changed the title to Kalendarz 2019 & 2020

Ja również otrzymałem ten piękny kalendarz. Serdecznie dziękuję i kłaniam się całemu zespołowi NORCOM-u, a w szczególności Norbertowi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widzę tak bardzo zachwycacie się wizją Michała na kalendarzu, że ja już nawet nie wnikam co jak i dlaczego jest tam zamieszczona ;)

 

No ale skoro Wam się podoba...

 

 

Tylko kurczę... Michał straszni niski jest - tak bardzo Wam się podoba jako model? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tylko kurczę... Michał straszni niski jest - tak bardzo Wam się podoba jako model?

 

Blakop, z twoimi warunkami masz szansę na listopadową rozkładówkę w kalendarzu wschodnioniemieckiej kliniki aborcyjnej. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@08/15 - jestem dumny, że tak czy inaczej jestem zawsze w stanie obudzić Cię z forumowych czeluści :)

Oczywiście wiem, że post nie powstałby gdybyś nie był razem z Michałem w lidze "zadziornych kurdupli", ale i tak się cieszę, że się ujawniłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Blakopowi chodzi o szlachetne pochodzenie wyrazu "kurdupel",  zapożyczonego  z języka francuskiego. "Coeur du peuple" znaczy "serce ludu" i było przydomkiem cesarza Napoleona Bonaparte uwielbianego przez swych poddanych. :-)  

  • Super 2
  • Haha 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Olga napisał:

(... ) było przydomkiem cesarza Napoleona Bonaparte (...)

OK, OK. :wink:

Wypowiadając, słysząc, czytając słowo " kurdupel " od razu mam skojarzenia tylko z jedną,  jedyną osobą . 8/ :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się i ja że też otrzymałem kalendarz :) w poniedziałek na honorowym miejscu panienki z kalendarza będą wisiały :))) dzięki admin :) człowiek się upomnie i ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mike_van_mik napisał:

Pochwalę się i ja że też otrzymałem kalendarz :)

Jak mniemam zapewne tym sposobem?:-)

 

jeśli uważacie, że udzielacie się na forum, to napiszcie do mnie PW z prośbę o kalendarz, rzecz jasna z podaniem aktualnego adresu. Wyślemy :-)

 

Także tak....:pada:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 15:07, Norbert Jezierski napisał:

Z racji tego, że niespecjalnie mam czas śledzić kto co i w ogóle - otwieram niniejszym okienko transferowe z opcją: jeśli uważacie, że udzielacie się na forum, to napiszcie do mnie PW z prośbę o kalendarz, rzecz jasna z podaniem aktualnego adresu. Wyślemy :-)
Mamy obecnie trzy wzory, nie mogę obiecać że na bank doślemy ten z postu powyżej - wszystko zależy od dostępności i ewentualnego wyczerpania się nakładu.


Aktualne - nadal. Do wyczerpania zapasów magazynowych :-):-):-)
Zgłoszenia realizowane są na bieżąco :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, która z tych " kocic 8/ " to :

W dniu 8.11.2019 o 22:42, Olga napisał:

(...) ja byłam na kalendarzu (...)

Może nie jest to ........ czas przeszły :silent::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.