Skocz do zawartości

Kalendarz 2019 & 2020


Mecher

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, michal_k napisał:

Tak - ja dostałem na 2021 r.

Michale - może powiesiłeś go odwrotnie? - zdjęciem seksownej brunetki do góry trza zawiesić   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu ja nie otrzymałem kalendarza??? Do Pana Norberta trzeba się zgłosić czy co????? Też chciałbym mieć kalendarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mike_van_mik napisał:

to czemu ja nie otrzymałem kalendarza??? Do Pana Norberta trzeba się zgłosić czy co????? Też chciałbym mieć kalendarz :)

Kalendarze dostawali W NAGRODĘ użytkownicy, za różna działalność na forum.

Osoby, które najwięcej w ciągu roku "pomogli", które najwięcej załączników wkleiły, najwięcej się udzielały itd.

Ale to było przed "zmianą forum". Jak zostałeś "wpisany na listę szczęśliwców" to o tobie pamiętają. :)

Inna grupa to użytkownicy programów Norcom do obsługi SKP.

To tyle co zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mecher napisał:

Ale to było przed "zmianą forum". Jak zostałeś "wpisany na listę szczęśliwców" to o tobie pamiętają.

Szkoda, że ja przed zmianą forum tylko czytałem i się przyglądałem, no jakoś nie brałem czynnego udziału. 8/

Ale może tym razem skorzystam z oferty @IVVO-a, tylko widzę, że @mike_van_mik ma chrapkę to licytacja będzie interesująca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mike_van_mik napisał:

no no no niezła sztuka

Toż to widziałeś iż Michał od razu z wrażenia do góry nogami go powiesił i zrobił się Jemu naraz 2021?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku - jak widać na załączonym obrazku - nieco wcześniej niż zwykle. Ot, wydrukowali nam wcześniej, to postanowiliśmy wcześniej wysłać :-)

Z racji tego, że niespecjalnie mam czas śledzić kto co i w ogóle - otwieram niniejszym okienko transferowe z opcją: jeśli uważacie, że udzielacie się na forum, to napiszcie do mnie PW z prośbę o kalendarz, rzecz jasna z podaniem aktualnego adresu. Wyślemy :-)
Mamy obecnie trzy wzory, nie mogę obiecać że na bank doślemy ten z postu powyżej - wszystko zależy od dostępności i ewentualnego wyczerpania się nakładu.

Ps. Tak, tak - w przyszłym roku mija nam 25 lat działalności :D:D:D

  • Polub 1
  • Super 2
  • Piwo 2
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Norbercie

15 minut temu, Norbert Jezierski napisał:

Piszcie to PW, piszcie - nie będę bawić się w Szkota

Proszę nie szaleć z kalendarzami - bo w styczniu nikt nie będzie licytował dla WOŚP - a tak to za jakieś 40-50 dych pójdzie na szczytny cel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalem...Duze zdziwienie no ale cóz:widocznie emerytowi tez się nalezy...Jak inni tak mowią?

Ps.Norbi duze dzięki za pamięć...:pwned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję za kalendarz,  ale przede wszystkim za pamięć i życzenia.  

 

Wy dostaliście brunetkę,  a ja przystojniaka :-)

 Czyżby któryś z Was pozwał do tego zdjęcia? ;-)  

 

Regan-ku pozdrawiam serdecznie. :-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.