Skocz do zawartości

Współpraca - legalność oznakowań identyfikacyjnych


kp

Rekomendowane odpowiedzi

logo5te.gif

 

Witam Panów Diagnostów!!

Miło mi brać udział w Waszym forum. Pozwoliłem sobie zaczerpnąć nieco wiedzy z Waszych linków, cieszę się że także i moje informacje publikowane w necie są Wam przydatne. Ja podobnie jak i Wy mam ten sam problem z identyfikacją pojazdu, tyle że jestem usytuowany w obszarze jego legalności a nie stanu technicznego. Moja działalność niestety znalazła się poza rynkiem choć nie tak dawno była pewna szansa na dobre jej ustawienie przy okazji tzw. badań oryginalności pojazdów. Obecnie klientów obsługuję głownie przez sieć - sprawdzam czy pojazd świeżo zaimportowany z UE nie jest poszukiwany w kraju skąd przyjechał no i oczywiście czy ma prawidłowe oryginalne oznakowanie identyfikacyjne. Z tym największy jest kłopot ponieważ muszę sam dojechać do klienta albo polecić klienta sprawdzonemu specjaliście, a ich jest niewielu. Z tego powodu szukam wszędzie osób z pewną wiedzą i detektywistyczno-kryminalistycznym zacięciem. Widzę tu możliwość nawiązania pewnej współpracy w tym zakresie. Proszę polecać moje usługi wszystkim Waszym potencjalnie zainteresowanym klientom oczywiście na zasadzie prowizyjnej- szczegóły do uzgodnienia.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na swoja stronę http://cebid.pl

Krzysztof Przybysz :)

 

VINtest - 100% gwarancji

 

Proponowana przez naszą firmę metoda VINTEST służy do sprawdzania autentyczności pojazdu. Została ona opracowana przez czeską firmę Cebia w kooperacji z węgierską firmą Metalelektro. Węgrzy są dostawcą urządzeń pomiarowych, Czesi zaś, specjalizują się w badaniach kryminalistycznych i posiadając bogatą bazę danych o pojazdach stworzyli oprogramowanie.

 

gappointerweb7qc.jpg

s2300035web5iq.jpg

s2300036web1uc.jpg

s2300042web6hr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.