Skocz do zawartości

r_kubis

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dominik_z napisał:

 przyjeżdżał na magnesie na BT... czyli na tacho było, że stoi 

I to jest dobra linia obrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, duchu napisał:

to jest dobra linia obrony

Raczej dobra linia aby się pogrążyć do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie zawsze robiłem zdjęcia takich "wariatów"- data i godzina zgadzała się z tym co było CEP :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A co do ilości usterek mają usterki przyczepy i pojazdu ?

Z artykułu wynika, że pojazd przeszedł przegląd,czyli jeden. Przyczepa przyspawana była, czy jak ...

23 minuty temu, sebeklca napisał:

Kolejny "As" 

"Dziennikarz" też się wpisuje w  kanony ASA. Nawet jeśli tylko kopiował, to co dostał od WITD

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak widział to raczej mu nikt nic nie udowodni. Zestaw dość leciwy, więc wątpię żeby miał układ samodiagnostyki ABSu rejestrował także przebieg przy którym dana usterka/błąd się pojawił. Poza ABSem, to ustereki z tych, które "mogły powstać w każdej chwili". Natomiast jest szansa, że jak się Reksiem służby zainteresują, a kto wie może i założą kamerę przed stacją, to rura zmięknie i zamiast nie patrzeć w ogóle, zaczną chociaż patrzeć przez palce :ph34r:

Edytowane przez Czolgista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
55 minut temu, kosma napisał:

Jest więcej takich "cyków"

 

Święta prawda (pow. kielecki), Kolega odszedł na inną skp i ja teraz sam muszę dymać :( bo od 2 m-cy zero odzewu na ogłoszenie o pracę dla diagnosty. A jak moja półka pójdzie całkiem ...... na ryby oczywiście :wink: to 3/4 skp padnie z braku pracowników. A może i nie, przecież już niedługo to same maszyny wszystko ogarną. :faint:

 

P.S. A braki dlatego, że kilku umoczonych. :confused:

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cezary napisał:

3/4 skp padnie z braku pracowników

Nie tylko dlatego..... Jak robisz badanie po Bożemu, to omijają Cię szerokim łukiem...

Tyle co w artykule naklepali przez 22 dni, to u Nas się nie przewinie pojazdów przez cały miesiąc...

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jakim trzeba być d*****m mając emeryturę kręcić takie wałki, dla mnie niepojęte. :nausea: Nie wiem czy taki charakter się nabywa, czy to cecha wrodzona dla niektórych. Ech! Szkoda gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usprawiedliwiam gościa ani nie popieram czynu ale emerytury wyliczyli mu parę złotych to sobie chciał dorobić

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to, bardzo nienormalne.

Mój starszy kolega po zakończeniu pracy, już jako emeryt powiedział mi, że był głupi, bo nie potrafił zarabiać tak jak wielu dookoła, którzy nie mają skrupułów ale mają pieniądze i czują się bezkarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kosma napisał:

powiedział mi, że był głupi

Ale może spojrzeć w lustro z czystym sumieniem, a to jest więcej warte niż każde pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cezary napisał:

Jakim trzeba być d*****m mając emeryturę kręcić takie wałki, dla mnie niepojęte

Według mnie ten starszy pan myśli przyszłościowo:

"Na jednej ze stacji kontroli pojazdów 65-latek przyjmował łapówki......Grozi mu kara do 10 lat więzienia"

-Co się nachapał to jego.....

-Będąc we więzieniu jedzenie będzie miał za free... a emeryturka będzie spływać na konto....

-Będąc w sile wieku będzie miał lepszą opiekę medyczną niż na wolności.....

Inflacja mu nie straszna....😁

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kosma napisał:

że był głupi, bo nie potrafił zarabiać tak jak wielu dookoła

jednemu się uda, a drugi zarobione pieniądze będzie musiał wydać na papugę  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grzegorz Łódź napisał:

-Będąc we więzieniu jedzenie będzie miał za free... a emeryturka będzie spływać na konto....

Jakim więzieniu? Pokaż chociaż jeden wyrok dla diagnosty z bezwzględnym więzieniem za lewe przeglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Mamy u nas dwóch gości których przyłapano na gorącym uczynku, i udowodniono w tył wiele "lewusów" Wyrok w zawieszeniu i grzywna. U nas w Polsce tylko za zniewagę władzy grozi 100 lat albo śmierć, prawie jak w Korei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.