Skocz do zawartości

Rehstracja Sama jako zabytek lub ogólnie zabytku


PanTomek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się czy można to zrobić ja nie wiem jadę tym traktor 100km/h że się boicie napisać czy można czy nie równie dobrze kupie dokumenty jak nie można tego zrobić legalnie 

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i....czytam .... i oczom nie wierzę.....:shock:

1 godzinę temu, PanTomek napisał:

równie dobrze kupie dokumenty jak nie można tego zrobić legalnie

A za to gruby minus - kolego @PanTomek wg. mojej oceny przekroczyłeś pewną granice, której przekraczać nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Grzegorz Łódź napisał:

Ciekawe czy to coś posiada cechy identyfikacyjne.

Posiada jakieś tam rok złożenia z dniem i miesiącem i jakieś liczby 008 chyba tak sobie ktoś nabil jedynie silink ma tabliczkę 

 

1 godzinę temu, blakop napisał:

Ale co Wy się gorączkujecie?

To sprawa konserwatora. Wpisze mu to do rejestru to będzie miał zabytek.

Tylko pytam się i nikt nie potrafi odpowiedzieć czy coś wpisane do rejestru zabytków nie musi mieć homologacji bądź dopuszczenia jednostkowego. Tylko przechodzi przegląd dla zabytków na OSK i tyle

Edytowane przez PanTomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - przechodzi tylko badanie zgodności na OSKP. Ale może go nie przejść rzecz jasna lub przejść z ograniczeniami. Ocena rzeczoznawcy raczej będzie też wymagana. Tak czy inaczej kilkaset złotych to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.