Skocz do zawartości

ANKIETA-Grupy zawodowe na forum?


Bogusław Maćkowski

W jakiej instytucji pracujesz?  

465 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Bogusław Maćkowski

    6

  • Psuj

    5

  • andy68

    4

  • Regan55

    4

jestescie skarbnica wiedzy dla WK , to akurat plus bo moze w koncu pomalu wszedzie bedzie jednkowo i nie trzeba bedzie sie zastanawiac ktory WK co sobie zyczy.

W imieniu WK dziękujemy bardzo za docenienie i doceniamy skarbnice wiedzy na forum norcomku.

Co do dalszego wątku, że niby w każdym starostwie będzie jednakowo to obiektywnie rzecz biorąc raczej nie doczekam tego do emerytury. W dużej mierze zależy to od kadry nadzorującej SKP i współpracy Rejestracji pojazdów z osobami nadzorującymi SKP. Do tego jak będą wspólne szkolenia osób nadzorujących SKP takie jak było teraz w Ciechocinku z udziałem MI i tego za chwilę w Międzyzdrojach to mogę mieć trochę nadziei, że będzie jednolicie.

 

Co do zarobków na Stacjach to skromnie pragnę zauważyć, że urzędnicy też są sfrustrowani swoimi zarokami, ale nie ma to oczywiście wpływu na jakość ich pracy. :razz::o:-D:D::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niby w każdym starostwie będzie jednakowo to obiektywnie rzecz biorąc raczej nie doczekam tego do emerytury.

W Polsce to jest normalna sprawa.

Jedno miasto dwa US (drugi na okolice) i dwie różne interpretacje, załamka :razz::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam !

Niestety nie jestem tak jak większośc z Was Diagnostą ,ale zastanawiam sie czy odnowic licęcję diagnosty, staram sie czytac z uwagą większoś postów na forum ,przeznaję że wielu kolegów pisze ciekawe rzeczy które warto poczytac ,zapewne ta forma przekazu jest kopalnią ważnej i szybkiej wiadomości bardzo pomocna kolegom diagnostom .Ja obecnie pracuję w fabrycznym serwisie samochodowym BMW ale zamierzam wrócic do pracy na SKP, jezeli pomyślnie uda mi się zdac egzamin! to wracam !.Na razie mam dosyc nadymanych klientasów wpadających do serwisu jak po...... ogień !

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Gdy zakładałem ankietę nie myślałem, że aż takim zainteresowaniem się będzie cieszyła. Specjalnie dla kolejnej grupy osób zainteresowanych wypełnieniem ankiety zamieszczam opcje dla Rzeczoznawców Samochodowych. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się dla jednego markesa? ;)

 

Jak to przeczytałem to przypomniał mi się ten dowcip:

 

Spotkanie w lesie - lew zbiera towarzystwo i mówi:

- A teraz podzielimy się: mądre zwierzaki na prawo, a ładne na lewo.

I tak sowa biegnie na prawo, inne zwierzaki za nią, inne na lewo, a żaba została po środku

- No i co ty żaba robisz??? ?

- No przecież się nie rozerwę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zobaczmy jakie instytucje mamy przyjemność gościć na forum diagnostów NORCOMU.

 

Dobrze wiedzieć, że fachowcy są wśród nas. :lol:

 

Nadal parę zer w procentach widze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam, odświeżę trochę temat. Policjant ruchu drogowego. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że Was znalazłem. W wolnych chwilach będziemy się mordować razem :) i poszperam sobie na dzien dobry o moich znienawidzonych pseudo ksenonach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moich znienawidzonych pseudo ksenonach

Zwróć uwagę kolego na diody montowane w przednich zderzakach, lub w okolicach reflektorów.

Wg. użytkowników pewnie to jakiś New Audi Look :razz:

Niech no który do mnie przyjedzie...

Wiejski tuning pierwsza klasa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę, że w końcu jestem wśród swoich :)

ksenony HID, dziwne ledy w reflektorach - wszystko uwielbiam :D jakieś dziwne `a`la audi, powtykane diody w jakis pasem niczym zapałki w gów&%, rozklejane reflektory bo przecież te dziadostwo wewnątrz trzeba wsadzić..o losie co za czasy... no i oczywiście świecące antenki, spryskiwacze, wentylki i inne cudawianki..

opstatnio miałem takie coś - http://wstaw.org/pokaz/37365/ po co to? ano jak jest mgła to gość lepiej widzi i był wielce zdziwiony jak przytulił mandat. `Nikt mi nie powie, że białe światło jest zakazane` :shock: o zgrozo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie prezentuję aż tak radykalnych poglądów. Wymagam aby pojazd miał wszystkie światła z jakimi był homologowany. Nie przeszkadzają mi jakieś dodatkowe, niewielkie światła o ile nie stoją w jawnej sprzeczności z kodeksem i zdrowym rozsądkiem. Nie toleruję "dokładanych" xenonów i niebieskich światełek z powodów oczywistych (przynajmniej dla mnie) oraz żadnych czerwonych świecących do przodu i białych do tyłu (oprócz wstecznego :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.