IVVO Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 Jak by było potrzebne - to tak wygląda Ruski DR i KP Dzisiaj - numero uno z Rosji Przeważnie w drugą stronę Cytuj
piter1973 Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 (edytowane) robisz przed 1 rej w PL ? spoza Unii ? przetłumaczysz ? Edytowane 23 Styczeń 2019 przez piter1973 Cytuj
IVVO Napisano 23 Styczeń 2019 Autor Napisano 23 Styczeń 2019 Zero problemu - ruski ja znauj U mienia niet problema Cytuj
mirek_handlarz Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 Wot kakije blachyj u niewo ? Legalnyj ? ? Przepraszam za Off. Mają rok produkcji w DR - respect :) Cytuj
IVVO Napisano 23 Styczeń 2019 Autor Napisano 23 Styczeń 2019 Trzeba troszeczkę pokombinować - bo trochę w karcie reszta w DR - dzwoniłem do WK czy cyrylicę przekładać na masz - ale chciały po rusku Chodzi o TR Cytuj
jast Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 58 minut temu, mirek_handlarz napisał: Mają rok produkcji w DR Tutaj jest god wypuska 1998r. Piszę polskimi literami. Uczyłem się tego języka 8 lat. Kiedyś mówili- ucz się języka wrogów bo z bratem się zawsze dogadasz, a i teraz nie straciło to na aktualności szczególnie dla młodych. Cytuj
Nikita_Bennet Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 6 godzin temu, mirek_handlarz napisał: Wot kakije blachyj u niewo ? Legalnyj ? ? Przepraszam za Off. Mają rok produkcji w DR - respect tia, czarne ruskie BMW z 4,4litra i jeżeli sie nie mylę ponad 270 KM na moskiewskich numerach (ciekawe czy nie przebitych) - mafia? 7 godzin temu, IVVO napisał: Jak by było potrzebne - to tak wygląda Ruski DR i KP .... Dzisiaj - numero uno z Rosji Przeważnie w drugą stronę ale z Rosji czy z Kaliningradu? Cytuj
Paprock Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 Dane auta wypatrzyłeś, a adresu nie widzisz. Cytuj
blakop Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 Na moskiewskich numerach z Kaliningradu. Kierowcą był jednak Uzbek Ukraińskiego pochodzenia. Wszystko można potwierdzić w radiu Erewań Cytuj
Mecher Napisano 24 Styczeń 2019 Napisano 24 Styczeń 2019 Z rozgłośnią w stolicy kraju nadmorskiego Władywostoku i masztem głównym na szczycie Narodnaja w górach ural Cytuj
Nikita_Bennet Napisano 25 Styczeń 2019 Napisano 25 Styczeń 2019 Dnia 23.01.2019 o 21:17, Paprock napisał: Dane auta wypatrzyłeś, a adresu nie widzisz. zle sprecyzowałem bo adres widzę W Rosji obecnie kupujesz auto z Moskwy i możesz jeździć z moskiewskimi numerami a auto zarejestrowane w obwodzie kaliningradzkim - powiedzmy że blachy można sobie zostawić tam skąd się kupiło auto. Nie pamiętam tylko jaki jest jak dla blach moskiewskich (177,777,750,199,99 o ile mnie pamięć nie myli) wyróżnik początku nr blankietu gdy auto jest zarejestrowane w Kaliningradzie (39) czy pozostaje taki jak z numerem blach (tutaj np 177) . Cytuj
yogi1984 Napisano 25 Styczeń 2019 Napisano 25 Styczeń 2019 Przydatne forum,już wiem jaki wyróżnik blach ma moskovskaya oblast?. Cytuj
blakop Napisano 25 Styczeń 2019 Napisano 25 Styczeń 2019 Jeżeli jedzie za Tobą czarna wołga to nie ma znaczenia jakie ma numery... Cytuj
jast Napisano 26 Styczeń 2019 Napisano 26 Styczeń 2019 Miałem taką czarną M21 i dzieci się bały. Cytuj
pieter77 Napisano 3 Marzec 2019 Napisano 3 Marzec 2019 Dnia 23.01.2019 o 13:44, piter1973 napisał: robisz przed 1 rej w PL ? spoza Unii ? A to nie można? - a np. USA Cytuj
Paprock Napisano 3 Marzec 2019 Napisano 3 Marzec 2019 - a przypadkiem nie zgubiłeś sensu wypowiedzi @pitera1973 tnąc pod siebie fragmenty? 1 Cytuj
piter1973 Napisano 3 Marzec 2019 Napisano 3 Marzec 2019 37 minut temu, pieter77 napisał: A to nie można? - a np. USA jak tak samo czytasz i interpretujesz sens przepisów co czyjeś wypowiedzi to ... 1 Cytuj
pieter77 Napisano 3 Marzec 2019 Napisano 3 Marzec 2019 A jaki był sens Twojej @piter1973 wypowiedzi? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.