Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Jak by było potrzebne - to tak wygląda Ruski DR i KP

Skan_20190123 (2).jpg

Skan_20190123 (3).jpg

Skan_20190123.jpg

Dzisiaj - numero uno z Rosji 

Przeważnie w drugą stronę 

Napisano (edytowane)

robisz przed 1 rej w PL ? spoza Unii ? przetłumaczysz ?;)

Edytowane przez piter1973
Napisano

Wot kakije blachyj u niewo ? Legalnyj ?   ?

Przepraszam za Off.

Mają rok produkcji w DR -  respect :)

Napisano

Trzeba troszeczkę pokombinować - bo trochę w karcie reszta w DR - dzwoniłem do WK czy cyrylicę przekładać na masz - ale chciały po rusku 

Chodzi o TR

Napisano
58 minut temu, mirek_handlarz napisał:

Mają rok produkcji w DR

Tutaj jest god wypuska 1998r. Piszę polskimi literami. Uczyłem się tego języka 8 lat. Kiedyś mówili- ucz się języka wrogów bo z bratem się zawsze dogadasz, a i teraz nie straciło to na aktualności szczególnie dla młodych.:bye:

Napisano

 

6 godzin temu, mirek_handlarz napisał:

Wot kakije blachyj u niewo ? Legalnyj ?   ?

Przepraszam za Off.

Mają rok produkcji w DR -  respect :)

tia, czarne ruskie BMW z 4,4litra i jeżeli sie nie mylę ponad 270 KM na moskiewskich numerach (ciekawe czy nie przebitych)  -  mafia?

 

7 godzin temu, IVVO napisał:

Jak by było potrzebne - to tak wygląda Ruski DR i KP

....

Dzisiaj - numero uno z Rosji 

Przeważnie w drugą stronę 

ale z Rosji czy z Kaliningradu?

Napisano

Na moskiewskich numerach z Kaliningradu. Kierowcą był jednak Uzbek Ukraińskiego pochodzenia. Wszystko można potwierdzić w radiu Erewań ;)

Napisano

Z rozgłośnią w stolicy kraju nadmorskiego Władywostoku i masztem głównym na szczycie Narodnaja w górach ural :P

Napisano
Dnia 23.01.2019 o 21:17, Paprock napisał:

Dane auta wypatrzyłeś, a adresu nie widzisz. :?

zle sprecyzowałem bo adres widzę ;)

W Rosji obecnie kupujesz auto z Moskwy i możesz jeździć z moskiewskimi numerami a auto zarejestrowane w obwodzie kaliningradzkim - powiedzmy że blachy można sobie zostawić tam skąd się kupiło auto. Nie pamiętam tylko jaki jest jak dla blach moskiewskich (177,777,750,199,99 o ile mnie pamięć nie myli) wyróżnik początku nr blankietu gdy auto jest zarejestrowane w Kaliningradzie (39) czy pozostaje taki jak z numerem blach (tutaj np 177) .

Napisano

Przydatne forum,już wiem jaki wyróżnik blach ma moskovskaya oblast;-)?.

Napisano

Jeżeli jedzie za Tobą czarna wołga to nie ma znaczenia jakie ma numery...

  • 1 month later...
Napisano
Dnia 23.01.2019 o 13:44, piter1973 napisał:

robisz przed 1 rej w PL ? spoza Unii ?

A to nie można? - a np. USA

Napisano

- a przypadkiem nie zgubiłeś sensu wypowiedzi @pitera1973 tnąc pod siebie fragmenty?

  • Lubię 1
Napisano
37 minut temu, pieter77 napisał:

A to nie można? - a np. USA

jak tak samo czytasz i interpretujesz sens przepisów co czyjeś wypowiedzi to ...:nook

  • Nie lubię 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.