Skocz do zawartości

Zaświadczenia z badań.

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, wrc69 napisał:

staram się sprecyzować od razu podczas sprawdzenia czy DR pasuje do pojazdu, przed ściągnięciem danych z CEP. Zapobiega to większości późniejszych niesnasek.

Robie tak samo. Jak coś widać na pierwszy rzut oka to od razu informuje że może być N , a jeśli pan klient ukrywa to niestety N jest już po badaniu. Wywalisz kombinatora od razu, masz święty spokój. Mnie nie rozlicza nikt za ilość klientów przegonionych. Szef woli mieć spokój niż słuchać narzekań i telefonów. A co do niegrzecznych dzieci to u nas dzieci kilku " bogatych" miejscowych zaczęło przyjeżdżać wynalazkami z USA bez przeróbek albo szrotami (bo tata zna szefa Twojego). Efekt odwrotny niż oczekują. Dodatkowo jak podkreślę że ich auto to kupa złomu albo gruchot to wzbudza w nich irytację . Na szczęście większość która się odbiła od drzwi już nie wróciła i mam spokój z "znamy Twojego szefa". Szef zresztą też się raczej odcina od tych "znajomości" i mówi że jak coś nie teges to wal N albo nie rób.

• Lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• Paprock

36

• wrc69

11

• adam1501

10

• metor9

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OSTATNIE! Też mam dowód stary i nowy, to który z nich ważny, że najważniejszy do załatwienia sprawy? Osobisty znaczy. 

Kiedyś jak rejest badań prowadziłem w formie papierowej to faktycznie na stacji był segregatory z kopią zaswiadczenia , jak weszły programy dla skp to kopie zaświadczeń umarły smiercia naturalna, dla

Nasze prawo nie zabrania łączenia badań. Kwestią jest program na którym się pracuje. Normalny program pozwoli Ci wykonać BT zgodnie z Twoimi preferencjami inny na sztywno na to nie pozwoli. Cytując kl

Posted Images

mirek_handlarz
45 minut temu, Rafi90 napisał:

Szef zresztą też się raczej odcina od tych "znajomości" i mówi że jak coś nie teges to wal N albo nie rób.

No a co ma Tobie oficjalnie szef powiedzieć 😜

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, mirek_handlarz napisał:

No a co ma Tobie

Ale to nie na zasadzie że nie zna ludzi tylko że nie lubi jak się ktoś na niego powołuje i opowiada jakieś bzdury. Zresztą uprawnienia ma i nieraz komuś robi sam osobiście.  Akurat to że ma kwity to ogromny plus według mnie,

Odnośnik do odpowiedzi
mirek_handlarz
2 godziny temu, Rafi90 napisał:

Akurat to że ma kwity to ogromny plus według mnie,

To jest akurat bardzo dobre - tego jednego wymogu zabrakło przy tworzeniu ustawy z 2004...

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, mirek_handlarz napisał:

tego jednego wymogu zabrakło przy tworzeniu ustawy z 2004...

A liczba stacji wynosiła by maksymalnie połowę tego co mamy teraz. Wystarczyło jedno zdanie i było by pięknie,

Odnośnik do odpowiedzi