Skocz do zawartości

Mercedes R 280 CDI


sojer1disco

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwana jest lokalizacja nabicia nr VIN -MB R 280 CDI  2006r  model 251

Podaje  tak dla ułatwienia pełny nr  Vin  WDC2510201A042027  . Za pomoc z góry dziękuje?:564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ale szukałbym niewidocznych nacięć dywanów pod fotelem pasażera. Tak pod pupą jak i tam gdzie piety spoczywają. Kolejna dziwna dla mnie lokalizacja, to boczna ścianka przy słupku A. Boczna wewnętrzna ścianka jak schowek.

Obstawiam niewidoczną szczelinę jak kończy się wylot nawiewu pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest znalazłem :hooray:.  Klient był bardzo zdziwiony, i zamiast pomagać w szukaniu nr. chodził za mną i dziwił. Ale znalazłem. Numer Vin w tym aucie znajduje się na płycie podłogowej  pod dywanikiem pasażera z tyłu strona prawa, czyli w nogach pasażera za przednim fotelem, znajduje się tam mała klapka z wycięciem w dywanie.Dziękuję wszystkim za pomoc.:pada:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość klientów przecież patrzy na nr co w okienku przedniej szyby jest . nie szukaj pan bo tu jest - palcem pokazując róg szybyy przedniej a uśmieszek "szydzi " z diagnosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sojer1disco napisał:

zamiast pomagać w szukaniu nr. chodził za mną i dziwił

Czasami jak klient nie wyraża w najmniejszym stopniu nawet chęci pomocy w wyżej wymienionym przypadku, a " moja  wiedza i doświadczenie " nie przynoszą rezultatu no to można w zaświadczenie włożyć ustereczkę :

Zał.I.0.2.a) IDENTYFIKACJA POJAZDU/ Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN)/numer nadwozia/podwozia/ramy/ Brak numeru (VIN) lub numeru
nadwozia (podwozia/ramy) lub nie można go odszukać.  [UI]

No takie moje zdanie jest w przedmiotowej sprawie, bo klient powinien przybyć na badanie w pełni przygotowany a inaczej to :

3 godziny temu, adam1501 napisał:

kupił papiery a nie auto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, piter1973 napisał:

nie szukaj pan bo tu jest - palcem pokazując róg szybyy przedniej a uśmieszek "szydzi " z diagnosty

Zawsze mówię wtedy: To dla cieniasów i Policji. Prawdziwy mężczyzna (lub "twardziel" - jeśli uśmieszek widnieje na twarzy płci pięknej) szuka VIN-u umieszczonego na trwałej powierzchni nadwozia. [I tu wskazuję (z kamienną twarzą, bo prawdziwy twardziel i profesjonalista się nie uśmiecha) VIN wybity na nadwoziu]

  • Polub 1
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - spojrzał na ten za szybą - i stwierdził ze OK

Dzisiaj Panamera - rwałem dywanik bo jeszcze nikt go nie oglądał - za szybą wystarczy dla kupującego ?

Samochód za 300 tyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, IVVO napisał:

rwałem dywanik bo jeszcze nikt go nie oglądał

Czyli byłeś tym pierwszym ( tylko żeby nie było dziwnych skojarzeń ):oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.