Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam kolegów, potrzebuje szczegółowe dane do I rejestracji ciągnika rolniczego Lamborghini Formula 115: F.1, F.2; F.3; G; Q.1, Q.2 i wymiary. Pozdrawiam!

Napisano
5 minut temu, DAREK40 napisał:

Q.1, Q.2

Q czy O? 

Napisano

Q.1 - maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem

Q.2 - maksymalna masa całkowita przyczepy bez hamulca

Napisano

Po pierwsze - zobacz czy są wyprowadzenia do przyczep i zaczep

- w tych modelach to rzadkość 

Napisano

Po drugie - sprawdź TZ, tam powinne być masy MMC przyczep z różnymi hamulcami, najwyższa wartość to twoje O.1:

Napisano

Poprawiam:

Jakie wartości:

O.1 - maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem: ...

O.2 - maksymalna masa całkowita przyczepy bez hamulca: ...

F.1, F.2 - ...

F.3 - ...

G - 4930 KG

 

jest wyposażony w sprężarkę i posiada wyjścia na pneumatykę

... i jakie przyjąć DMC pojazdu ?

Co to jest TZ, gdzie szukać?

Proszę przesłać skan ze swojego katalogu SKP z danymi technicznymi

Napisano
1 godzinę temu, DAREK40 napisał:

Proszę przesłać skan ze swojego katalogu SKP z danymi technicznymi

Może lepiej gotowy DIP, tylko kasą z BT pasowało by się podzielić.

@DAREK40 poprosimy o skan z Twego katalogu.

Napisano

Do przeglądu ja podchodzę - a w sumie nic pan mi nie pomógł w powyższym temacie; linki ze strony internetowej wcześniej sam ściągnąłem !

Napisano

 TZ - tabliczka znamionowa, najczęściej pod kierownicą po prawej stronie obudowy.

Skoro sam podchodzisz, to nie jesteś diagnostą i trzeba było tak na początku. Bo o taka pomoc to tylko praktycznie diagności się zwracają.

Zrób zdjęcie TZ i wklej na forum. Numer vin (ramy) możesz "zakleić". oczywiście nie dosłownie.

Napisano

Pan jest diagnostą? Podawane miejsce tabliczki to np. dla Ursus C 360. Tabliczka w tym modelu znajduje się z tyłu za kabiną z prawej strony i gdyby tam były dane to bym nie zwracał się na forum. Ciągnik nigdy nie był dotąd rejestrowany i stąd ustalenia pełnych danych do rejestracji w kraju - żaden diagnosta nie chce podjąć się tematu. Będzie potrzebna opinia rzeczoznawcy samochodowego. Pozdrawiam1

Napisano
1 minutę temu, DAREK40 napisał:

Pan jest diagnostą?

Cieślą ale wytwarzam tylko pędzle i szczotki.

Napisałem najczęściej gdzie się znajduje. Nie napisałem, że w tym modelu. Wypadałoby czytać ze zrozumieniem. 

A jak wyglada TZ to można podpatrzeć 

 

Napisano

Nie drapać się

 

6000/84,5kW

8100/4930kg

4,9/2,4/2,81m

27,44/51,94kN

750/18000kg

 

Napisano
17 minut temu, DAREK40 napisał:

żaden diagnosta nie chce podjąć się tematu

Zastanawiam się jaki jest powód/odmowa ?:wink:

Napisano

Bo nie ma danych - z danymi to każdy myknie ?

Do mnie też wysyłają jak problem - trza przywyknąć 

Niemożliwe - od ręki

Na cud -trza trzy dni poczekać

Napisano

A jak WK zapoda w PC datę 1 rejestracji na dzień wizyty w " oddziale ", bo tak domniemywam , że sprowadzony z kraju,  w którym " się nie rejestruje ", a jak nierejestrowany ( u nas - chodzi o pochodzenie - czyli nigdy nie rejestrowany i od zawsze w PL ) to raczej lipa.:wink:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.