Skocz do zawartości

CEPIK


zoro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2019 o 19:50, Mecher napisał:

A jaki to program ?

Stacja Norcom, dziś dalej nie łączy a dodatkowo jest inne powiadomienie: Błąd inicjalizacji! Certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leski66 napisał:

Może skończyła się jego ( legalność ) i wygasł

Już nie wiem, reszte będę kontaktował się z informatykiem naszym, niech on się tym zajmie bo ja tego nie ogarniam.

 

Tylko nie wiem czy jak teraz pojawi się jakiś klient to czy mogę dalej w trybie awaryjnym robić?

Edytowane przez BOY96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy program widzi certyfikaty

Administracja -> Stałe Systemowe -> Stacja -> Cepik 2.0 

Administracja -> Stałe Systemowe -> Komputer -> Cepik 2.0 certyfikat dla stanowiska

Masz widoczne certyfikaty w tych tabelkach? Musisz kliknąć w tą ikonkę z trzema kropkami.

Edytowane przez Iamthelaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iamthelaw napisał:

Masz widoczne certyfikaty w tych tabelkach?

W SSL jest widoczny a w VPN nie, a jak rozklikam tego VPN to niby pisze że jest do 15.11 ale nie jest zaznaczony że jest aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Iamthelaw napisał:

Pomogło ponowne zainstalowanie certyfikatu w systemie.

Osobiście certyfikatu bym nie " ruszał ", odinstalowałbym ostatnią aktualizację Windows-a ( o ile jest świeża ) .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leski66 napisał:

odinstalowałbym ostatnią aktualizację Windows-a

Na razie to poczekam na informatyka tylko że dziś chyba niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BOY96 napisał:

Tylko nie wiem czy jak teraz pojawi się jakiś klient to czy mogę dalej w trybie awaryjnym robić?

spokojnie, możesz tłuc przez trzy  dni ( a tak naprawdę to do woli)  w trybie awaryjnym, w uwagach adnotacja - badanie wykonano w trybie awaryjnym z powodu awarii i po zawodach. :wink: 

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam :?

 

5.15) W przypadku, o którym mowa w art. 80bc ustawy, uprawniony diagnosta po odzyskaniu połączenia z centralną ewidencją pojazdów pobiera dane, weryfikuje je i wprowadza nowe dane do centralnej ewidencji pojazdów, z wyjątkiem danych o pojazdach, o których mowa w art. 73 ust. 3 ustawy. Uprawniony diagnosta wprowadza do ewidencji dodatkowe oznaczenie informujące, że badanie wykonane zostało w trybie awaryjnym, oraz wprowadza datę wykonania badania technicznego.

 

http://www.cepik.gov.pl/aktualnosci/zawartosc/-/asset_publisher/a1LDCMS0sfru/content/wdrozenie-cep-informacja-dla-stacji-kontroli-pojazdow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Paprock napisał:

Nie kumam 

a niby czego?, wątpliwości ? w/g mnie  to rozwiewa je wszystkie :wink:, @michal_k wie o czym napisał

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/12398-tryb-awaryjny/&do=findComment&comment=239748

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/12398-tryb-awaryjny/&do=findComment&comment=239759

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam.

Podpowie ktoś gdzie znaleźć spis informacji z badania technicznego jakie są wysyłane i gromadzone w CEPIKu.

Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć... z góry dziękuję za pomoc ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.