leski66 Napisano 27 Luty 2019 Napisano 27 Luty 2019 Taka mała " przypominajka " , żeby nie przegapić ( bo to już jutro ) , życzę takiego tłustego czwartku . Cytuj
wadi Napisano 27 Luty 2019 Napisano 27 Luty 2019 (edytowane) Już dziś na firmie była dostawa , jeszcze ciepłe. Edytowane 27 Luty 2019 przez wadi Cytuj
leski66 Napisano 28 Luty 2019 Autor Napisano 28 Luty 2019 Pochwale się, dzisiaj jadłem z nadzieniem z dzikiej róży - ( rewelacja ) tylko cena odstrasza. Ciekawi mnie ilu z Was po takiej " uczcie " choć z kilometr przebiegnie dla " zdrowonści " ma się rozumieć Smacznego ! ( jakby nie patrzył, to czym większy daszek tym mniejszy pta...... , chociaż dobry gospodarz to wszystko pod dachem trzyma ) Cytuj
Paprock Napisano 28 Luty 2019 Napisano 28 Luty 2019 Smacznego! ? Biegaj, lataj, nagniataj. Bieżnia na stole gotowa! 1 Cytuj
leski66 Napisano 28 Luty 2019 Autor Napisano 28 Luty 2019 He,hee,heee....No bieżnia niczego sobie Tylko do biegania, latania, nagniatania bez " instrukcji " bym się nie odważył Cytuj
Mecher Napisano 28 Luty 2019 Napisano 28 Luty 2019 No chyba nie uważasz, że z powodu takiego "pączusia" była przerwa na forum ? Cytuj
leski66 Napisano 28 Luty 2019 Autor Napisano 28 Luty 2019 No jakby to powiedzieć : nie zbadane są ścieżki/przerwy....... Cytuj
Jacdiag Napisano 28 Luty 2019 Napisano 28 Luty 2019 Po obżarstwie "z nadzieniem róży" zalecana proporcjonalna ilość ruchu w rytm "milionów róż" ps mój dzisiejszy bilans pączków = 0 Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
leski66 Napisano 28 Luty 2019 Autor Napisano 28 Luty 2019 Trochę przykro, że bilans tych przepyszności = 0 , ale rozumiem, nie każdy lubi / nie każdy może. Ja jestem z tych , co raz w roku muszą spróbować wszystkich ( dostępnych ) smaków , kształtów i kolorów bez opamiętania. I nie przeszkadza mi , że później muszę to odchorować. A co do proporcjonalności ruchu po takim obżarstwie, eh..... dla mnie , to " 10 kilosów sprintu " by nie pomogło żeby spalić dzisiejsze nadmiary . " Pląsanie " zostawię na deser bo nigdy nie czułem się w tym dobrze , jakby to powiedzieć muszę się sporo w tym zakresie podszkolić Cytuj
Jacdiag Napisano 28 Luty 2019 Napisano 28 Luty 2019 To nie będę ranił serc innych .... właśnie jednego pożarłem i coś nt powyższego filmu to pewnie mix (plagiat ) jak poniższe Camp Hollywood opublikowany 1 wrz 2014 https://www.youtube.com/watch?v=o9hygfhYgJY & band odessa z 13 lis 2018 https://www.youtube.com/watch?v=MPC4Ebs1NRk Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
leski66 Napisano 1 Marzec 2019 Autor Napisano 1 Marzec 2019 10 godzin temu, Jacdiag napisał: właśnie jednego pożarłem Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.