Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam.

Proszę o pomoc w ustaleniu roku produkcji

Volvo S60  VIN: YV1FS8481E2312631

1-rej 10.04.2014r

Napisano

Pracowałem i nim tu napiszę to sprawdzam wszelkimi dostępnymi środkami.

Większość programów podaje mi rok modelowy więc korzystam z Waszej pomocy.

Dziękuję

Napisano

Dzięki Cezary twoja strona bardziej wiarygodna.

Napisano

Na szybach jest 14 i tylko na dwóch małych z tyłu jest 13

Więc realnie pasuje ten 2014

Napisano
3 minuty temu, IVVO napisał:

26/08/13

 

- z jakiej stronki ta data i co ona oznacza?

Napisano
8 minut temu, Galaxy_13 napisał:

Tam podaje głupoty i trzeba uważać

No właśnie , dlatego trzeba też zajrzeć :

3 minuty temu, Galaxy_13 napisał:

Na szybach jest 14 i tylko na dwóch małych z tyłu jest 13

Jeszcze zerknął bym na psy bezpieczeństwa :icon_wink:

Napisano
10 minut temu, Paprock napisał:

z jakiej stronki ta data i co ona oznacza?

www.vindecoderz.com :icon_wink:

volvo.JPG

Co by miało to znaczyć.

Napisano

Ale Wiesz odnośnie tej stronki, a co oznacza ta data jak produkcja ( 2014r ):oops:

Napisano

a jeszcze niżej :

Cytat

Zrobiony fabrycznie 2014

dla mnie brzmi jak wyprodukowany w/w roku:wink:

Napisano
10 minut temu, leski66 napisał:

www.vindecoderz.com :icon_wink:

volvo.JPG

Co by miało to znaczyć.

 

- to znaczy z tej strony tyle, że na jakieś ustrojstwo producent wyznaczył kampanie naprawczą dla tego modelu.

 

A "manufactured" trza przeciągnąć translatorem. ;-)

Napisano

A mi coś w tyle głowy podpowiada, że VOLVO nie koduje roku produkcji w VIN...

Napisano
Marka:
VOLVO
Model:
S60 (11-)
ID:
Volvo Cars Europe (EUR)
Rok produkcji:
2014
Kod silnika:
D4162T
Skrzynia biegów:
MMT6
Napisano
4 godziny temu, biker100 napisał:

VOLVO nie koduje roku produkcji w VIN...

Moje źródła to potwierdzają. Rocznik (raczej modelowy) 2014.

Napisano
14 godzin temu, danielg539 napisał:

Moje źródła to potwierdzają.

to w jakim celu staramy się wprowadzić kogoś w błąd?

Napisano

A ja zapytam się inaczej , to po co w dekoderach jest ( ikonka ) wyboru pojazdów Volvo ? Wiem, wiem , że zaraz " Ktoś " odpowie , że te wszystkie dekodery są " poglądowe " i nie można na nich tylko polegać .:wink:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.