Skocz do zawartości

Reflektory angielskie czy europejskie


rklimek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że widział bo lampy były opuszczone troszeczkę na regulacji tak żeby nie raziły za bardzo..
Ale czy informował o tym klienta? Nie wiem.

Edytowane przez DURP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie wchodzić w dyskusje. Do mnie dzisiaj też jeden o kontrolkę SRS skakał, żeby mu co i jak pokazać. No to wyjąłem fona i załączyłem video uprzedzając go lojalnie, że robię nagranie. Od razu spuścił z tonu. To mu na do widzenia podpowiedziałem, żeby złożył pisemnie skargę, a na bank w odpowiedzi otrzyma co jest białe, a co czarne.

Nie mam żadnego obowiązku czegokolwiek komu udowadniać. Jak komuś coś nie pasi, to niech druga strona udowadnia, że naginam sprawy niezgodnie z przepisami. W szczególności to się tyczy cwaniaczków i klientów pretensjonalnych.

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temat odkopany to też się podłącze. Miałem ostatnio na BT Forda Focusa, szkła w bardzo dobrym stanie, strzałki pod DCR - - > co widać na zdjęciu. Myślę, pewnie Angliki lampy. Sprawdzam przyrządem, a tu zonk. 

IMG_20210116_091051.jpg

IMG_20210116_091026.jpg

Edytowane przez sebeklca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paprock napisał:

Jak komuś coś nie pasi, to niech druga strona udowadnia, że naginam sprawy niezgodnie z przepisami. W szczególności to się tyczy cwaniaczków i klientów pretensjonalnych.

GIT !

2 minuty temu, Paprock napisał:

Najlepiej nie wchodzić w dyskusje.

Tak !

Wystawiam stosowne zaświadczenie i informuję klienta co i jak. :smile:

P.s. na " rejonie " mam ksywkę : " pedał w fartuchu " :silent:

:evil:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, leski66 napisał:

P.s. na " rejonie " mam ksywkę : " pedał w fartuchu " :silent:

Ciekawe czy po zaostrzeniu przepisów (fotki), ilość "pedałów w fartuchu" czasem nie wzrośnie :) (tu nie ma obelgi tylko to stwierdzenie to komplement)

49 minut temu, Paprock napisał:

Jak komuś coś nie pasi, to niech druga strona udowadnia, że naginam sprawy niezgodnie z przepisami

Nie po to się robi kursy i egzaminy żeby komuś coś do twarzy pokazywać że jest tak a nie inaczej. Walić N i jak coś nie pasi to niech sobie zgłasza gdzie chce i olać takich ujków.

 

Co do lamp to nie ma co się zbytnio w strzałki zagłębiać tylko patrzeć co przyrząd pokazuje, były już historie że lampa na ruch prawostronny a w środku wkład z anglika (pewnie jacyś magicy z aukcji robili magię w lampie i ktoś kupił na podstawie strzałek - taki przykład). A jak nie pasuje gotowa treść usterki z programu to napisać z palca swoją "Światła mijania przystosowane do ruchu lewostronnego" i N. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leski66 napisał:

mam ksywkę : " pedał w fartuchu

No nic powiem i ja jak o mnie pytają i nazywają... 

np.

- Kto jest dziś na stacji??

-"ten łysy c*uj"

 

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, leski66 napisał:

pedał w fartuchu

 

1 godzinę temu, yogi1984 napisał:

"ten łysy c*uj"

Niebawem będą to zwroty grzecznościowe jak już jeden istniejący ( usłyszane z netu)- "Jebać PIS"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sebeklca napisał:

, szkła w bardzo dobrym stanie, strzałki pod DCR - - > co widać na zdjęciu. 

 

IMG_20210116_091026.jpg

Ale dlaczego nie widać skali odchyłek na tarczy przyrządu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rafi90 napisał:

Na profilowym masz czapkę to nie widać :hooray:

Bo to konspiracja by tu przynajmniej od łysych c***i nie obrywać😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam Szanownych kolegów,

Niedawno miałem "pacjenta" z takim oto świecącym lewym reflektorem. Prośba do Was o pomoc czy to reflektor europejski czy angielski ?

Pozdrawiam

Jacek

IMG_20210518_123601.jpg

IMG_20210513_144001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od weryfikacji poprawnego montażu żarówki i samej żarówki podmieniając ją z tą w drugiej lampie.

Tak, wiem że nie i tak dalej... :zzz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Człowiek uczy się całe życie. Klient zamontował lewą żarówkę do prawej lampy. Ostro. 🤣

Sorki za złośliwostkę błahą. Nie mogłem się powstrzymać. Ale pomysł jest dobry, gorzej jeśli w drugiej lampie ma zamontowany taki sam badziew jak w tej co tak fajnie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paprock napisał:

Zacząłbym od weryfikacji poprawnego montażu żarówki

Ja też bym od tego zaczął, bo podjeżdżają klienci na SKP i mówią taki tekst (miły Pan zmienił mi na Stacji paliw żarówkę a co chwile ktoś mi mruga z naprzeciwka, czy może Pan ustawić mi światła?). Większość kierowców po takiej wymianie żarówki na stacji paliw ma źle włożoną żarówkę, zazwyczaj jest do góry nogami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mirek_handlarz napisał:

jest autorstwa "mechaników"-wymieniaczy...

Czym więcej takich tym ma "kielnia" robi się pełniejsza😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, yogi1984 napisał:

"kielnia" robi się pełniejsza

ale zanim taki klient przyjedzie do ciebie to może komuś krzywdę zrobić oślepiając innego kierowce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.