Skocz do zawartości

Spór ze sprzedawcą o rok produkcji Chevrolet


Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty wiesz o zabijaniu... przeglądach znaczy! Dobry diagnostyk to i pojedzie tym co nie jedzie i jeszcze dowód przyklepie! :evil:

 

 

 

 

Wywrotka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie dalej pozostaje otwarte, czy dobrego diagnostyka ( Ktoś ) wpuści do " szoferki ", bo jak nie , to nie pojedzie ( nawet tym co nie jedzie ) ,  to ........w dowód nie " przyklepie ";-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2019 o 12:27, blakop napisał:

Z kilku powyższych wpisów można wywnioskować, że w trakcie KAŻDEGO kolejnego OBT weryfikujecie rok produkcji pojazdu ?

Właśnie,zgadzam się z blakopem w 100%.Ja nigdy nie sprawdzam roku produkcji pojazdu już zarejestrowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jest wywalony kulfonami na tabliczce i nie pasuje do danych w dowodzie, to coś na rzeczy leży, czy totalna olewka?

 

No raczej trudno konfrontować poprawność nacisku osi w motocyklu. :?

Ale coś tam okiem się rzuca na ten parametr, żeby czasem nie zobaczyć ZONKA. ;-)

Lub oficjalnych omyłek. No tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paprock napisał:

(..)to coś na rzeczy leży (..)

Tak ,  przykładowo  w Saabie,  jak kulfonami na tabliczce i nie pasuje z DR to brak " olewki " z mojej strony .;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdów z rocznikiem na TZ jest jednak mniej, niż więcej prawda? Tak samo jak przypadków przewalenia o tyle lat, że aż samo się w oczy rzuca.

Powiedzmy sobie szczerze - dla większości aut odmłodzenie o rok (czyli najpopularniejszy wariant) jest już raczej nie do wykrycia w trakcie rutynowych OBT.

Tak samo nie weryfikujecie masy własnej, mocy i pojemności silnika i paru innych rzeczy - no nie czarujmy się :)

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś tematy na forum jednak powstają. Czyli ktoś coś tam czyta z tych rubryczek i porównuje z tym, co ma na stanowisku. I nie chodzi o czary-mary, a o zwyczajne "rence opadli razem z cycami". Teraz, w dobie Usterki Drobnej, to całkiem temat pozamiatany, a wcześniej tak patrzyła na mnie tymi ślepiami , że nie miałem śmiałości negatywa przywalić...:rolleyes: Komuś może klienta było żal - nie wiem, nie wnikam.

Poprawiałem te dane na koniec dowodu i owszem, ale z miernym jednak skutkiem i zwątpiłem w sens korygowania czegokolwiek. Co wcale nie znaczy, że na wszystko mam wy...! Wysypane! :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Paprock napisał:

na tabliczce i nie pasuje do danych w dowodzie,

to nie olewka,tylko grzecznie proszę o wizytę na bardziej przyjaznych stacjach.Raz jeden taka sytuacja u mnie była w motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "olewka" miałem na myśli dosłowną "olewkę" tej rubryki. Jakby jej nie było wcale, jakby została wydrapana na amen.

A skoro coś jednak tam klientom podpowiadasz, no to musiało dojść do sprawdzenia!

 

Po mojemu sprawa jest narzucona prosto z góry: ZRÓB POPRAWNIE DIPA I NIKT NIE BĘDZIE WNIKAŁ!

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paprock napisał:

ZRÓB POPRAWNIE DIPA I NIKT NIE BĘDZIE WNIKAŁ!

:ok Dobra rymowanka na koniec dnia ;-) .I za to jest piwko ( ale jak będziesz miał " zgagę " to ja nic tam nie dolewałem - bo z nowej dostawy jest  :silent: ) :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, leski66 napisał:

ja nic tam nie dolewałem

bo to z żółcią zwierzęcą (brrrr) i 

 

12 minut temu, leski66 napisał:

będziesz miał " zgagę "

a @leski66 by tego nie zniósł. :giggle:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkradł się tradycyjnie inny wątek do rozpoczętego tematu i pewnie znowu mod da mi po uszach za pisanie nie na temat, myślę, że @yogi1984 ma trochę racji, czy dobre przewidywanie, reputacja powinna być podzielona na pkt za prawdziwą wartość pomocniczą obdarowanego i osobna  za wartość humorystyczno-rozbawiajacą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, leski66 napisał:

że Kolega @yogi1984 to przewidział ?

Bo ja taki wróżbita Maciej jestem:icon_e_wink:,swoja drogą... @leski66 @cezary dobrze że ktos oprócz mnie potrafi rozszyfrować o co mi chodzi w tych moich pokrętnych wypowiedziach:564:.

9 godzin temu, cezary napisał:

 reputacja powinna być podzielona na pkt za prawdziwą wartość pomocniczą obdarowanego 

Dokładnie tak!,bo teraz jest tak że wiedzy miec nie trzeba a wystarczy  znac parę dobrych kawałów i już ma się reputację ojca dyrektoraxD.Sorry sam z tematu zboczyłem:killer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można własne, niewzajemnej adoracji,  założyć :) 

I nikt na to nie wpadł :P

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.