Filippo240 Napisano 18 Marzec 2019 Napisano 18 Marzec 2019 Witam Na pierwszy przegląd w kraju przyjeżdża Peugeot 308 SW. W zagranicznym dowodzie ilość miejsc siedzących 7. W aucie 7 pasów ale tylko 5 miejsc siedzących - bez 2 indywidualnych siedzeń 3 rzędu. Klient kupił auto bez tych siedzeń i w przyszłości też nie zamierza ich dokupywać. Jaką ilość miejsc siedzących powinienem wpisać w DiP-ie? W aucie nie ma klamer do zapięcia pasów - są w siedzisku fotela którego brak. Cytuj
Paprock Napisano 18 Marzec 2019 Napisano 18 Marzec 2019 Najwygodniej mieć pojazd w zgodzie z dowodem. Niech wykombinuje te fotele sobie, bo inaczej, to należy wykonać badanie pozmianowe. Sto razy o coś podobnego pytane było! Już nie będę się ciskał, że do badania dodatkowego - tu pozmianowego - należałoby mieć po legalu tablice obie. Cytuj
mirek_handlarz Napisano 19 Marzec 2019 Napisano 19 Marzec 2019 No to albo 0.2 i) albo ZK, wedle życzenia klienta Cytuj
Mecher Napisano 19 Marzec 2019 Napisano 19 Marzec 2019 (edytowane) A może w ZDR, jak to u sąsiadów bywa, jest liczba miejsc wpisana 5-7 ... Edytowane 19 Marzec 2019 przez Mecher Cytuj
Paprock Napisano 19 Marzec 2019 Napisano 19 Marzec 2019 A sorry, bo zaś nie kumam. Co warunki techniczne (0.2. i) mają do tego, skoro pojazd ma na pokładzie siedem miejsc kotwiczenia foteli, siedem pasów, siedem miejsc w dowodzie, a dwa fotele w pawlaczu zostały? Ma się rozumieć, że u Niemca het daleko. Cytuj
Filippo240 Napisano 19 Marzec 2019 Autor Napisano 19 Marzec 2019 Auto jest ze Szwajcarii - ilość miejsc w dowodzie zagranicznym 7 (bez widełek). Cytuj
Mecher Napisano 19 Marzec 2019 Napisano 19 Marzec 2019 Co prawda w tym temacie jest więcej siedzeń niż w ZDR https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/14049-liczba-miejsc/ Jednak zasada taka sama Cytuj
mirek_handlarz Napisano 21 Marzec 2019 Napisano 21 Marzec 2019 Dnia 19.03.2019 o 08:00, Paprock napisał: Co warunki techniczne (0.2. i) A jaką inną usterkę proponujesz w tym przypadku gdy np. klient za flachę opylił trzeci rząd foteli ? Cytuj
Paprock Napisano 21 Marzec 2019 Napisano 21 Marzec 2019 Sorry, lecz nie ma konkretnej usterki. Twoja opcja OK, bo lepszej nie ma, niestety. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.