Skocz do zawartości

Konkurs wiosenny


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycje aby zorganizować konkurs wiosenny i przeprowadzić go na nieco innych zasadach. W miarę możliwości oczywiście i kto by chciał ufundował własną nagrodę. Fundatorzy by ustalili które nagrody za które miejsce, oraz sposób oceniania, punktacje itp. Byli byśmy sami fundatorami. Zliczanie oczywiście moim zdaniem (to jest tylko propozycja) wg. zasad z poprzedniej edycji czyli jakaś grupka sędziów wyłoniona drogą głosowania lub np. Norcom Team.Termin to od 2006.02.26 bo wszyscy by byli po feriach i do 2006.04.09 aby był czas do wysłania nagród.Traktujmy to jako zabawę, ale jak najbardziej pożyteczną. Piszcie jakie jest Wasze zdanie, jakie macie propozycje, w końcu to forum działa dzięki FORUMOWICZOM !Być może są inne głosy, inne propozycje. Wszystkie sugestie mile widziane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - zróbmy jakowąś zrzutę, ew. niech każdy z Was poszpera w swoich annałach i wyciągnie z nich coś ciekawego. I jazda !!!!

 

Może być ciekawie :D

 

Wpisujcie chociaż Wasze opinie na ten temat !! Przecież to dla Was jest, do piernika !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za (może zostanę VIP-em ;) ) proponuje dla laureatów konkursu darmowe uczestnictwo w planowanej imprezie integracyjnej (może wreszcie dojdzie do skutku) np; jeżeli będzie 50 osób każdy zapłaci 20zł więcej to mamy 1000zł dla pierwszej 3-ki w konkursie.

P.S. Tylko piersze miejsce zarezerwujcie dla naszej skarbnicy wiedzy B.M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Tylko piersze miejsce zarezerwujcie dla naszej skarbnicy wiedzy B.M.

Jest i abc ... :D

 

proponuje dla laureatów konkursu darmowe uczestnictwo w planowanej imprezie integracyjnej

Pomysł przedni - popieram :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczynamy zbiliżać się do porozumienia :lol:

Jestem za pomysłem Markesa (może też dotocze się do VIPA) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko piersze miejsce zarezerwujcie dla naszej skarbnicy wiedzy B.M.

Jeżeli to moje inicjały to wybaczcie ale mamy Pełnomocnika od korupcji jak on to zobaczy to od razu lecę bez względu na to czy otrzymam coś czy nie. Dwa razy mu nie powtarzać. U nas nie ceni się fachowców tylko szuka afer. Taka polityka a tym faktycznym skorumpowanym to coś nie mogą nic udowodnić.

 

Dzięki za słowa uznania i jak zawsze stawiam się do dyspozycji.

 

 

grupka sędziów wyłoniona drogą głosowania lub np. Norcom Team.

 

A czy czasami grupa sędziów nie będzie poszkodowana? Bo oni też treściwe posty zamieszczają i powini inni też mieć możliwość głosowania tak mi się wydaje.

 

Chociaż warto przemyśleć opcję pomógł ponieważ czasami widzę, że ktoś przyzna punkcik za pomoc a zdażało się, że ktoś udzielił odpowiedzi na bakier z prawem.

 

Konkurs wiosenny jak najbardziej jestem za. A nagrody proponuje złożyć w jednym miejscu, żeby nie było ryzyka, że ukażą się nagrody, które później znikną albo nie dotrą. Innymi słowy by było tak profesjonalnie jak dotychczas.

 

A może by tak konkurs wiosenny (bo latem wszyscy są na urlopach) powiązać z gazetą motoryzacyjną, że czytelnicy np. Auto świata albo Motoru itp. mogą również przyznawać punkty. Ale to tylko taki mój nieprzemyślany pomysł na gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a fundatorów w takim czy innym rozumieniu - brak, jak widzę.

 

Jak to właściwie jest - w zasadzie każdy chce czerpać z takiego forum pełną garścią - jak najrzadziej zabierając głos - a nie chce w żaden sposób uczestniczyć w życiu tej społeczności ?

 

Przecież taki konkurs nie jest dla mnie - Admina tego forum - tylko dla Was, diagnostów, właścicieli SKP czy innych osób tak czy owak związanych z diagnostyką ...

 

Dziwne ... A może właśnie nie ? Może taka jest właśnie mentalność ogółu społeczeństwa ? :(

 

Ps. To nie jest uwaga kierowana do osób aktywnych na tym forum ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem formularze zgłoszeniowe wypełniane przez forumowiczów

takie krótkie CV, i odnoszę to samo wrazenie co Admin, większość forumowiczów

nigdy się nie urodziła, i nigdzie nie mieszka( takie tajnos agentos). Chyba jest to pozostałość poprzedniego systemu, brać nic w zamian nie dając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zrzutką w postaci kasy, może wpłata na konto. Tylko jest właśnie ten jeden i najważniejszy problem ile osób wpłaci a ile kjest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiosna się zbliża, dziewczyny się szykują, a nasze forum ma ciągle mało propozycji ! :evil: Jestem osobiście za przekazaniem fantów do szefuncia i na tej podstawie ustalić nagrody :!: Sami sobie ufundujemy nagrody, to moim zdaniem jest najlepsze rozwiązanie. Prosze o większą aktywność i zajęcie swojego stanowiska. Fajna zabawa, wiele super materiału, bezpłatne porady fachowców, gdzie znajdziemy taki rarytas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem faktycznie konkurs dobra sprawa. I tu uwazam że chyba wpłata (nawet niewialka sumka od forumowiczów) na konto dobra by była( sami sobie ufundujemy nagrody) Rozumiem że to niebezpieczne podejście ale chyba do rozwiązania, oczywiście po konsyltacjach z forumowiczami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może najpierw uzbierać kase i chętnych na impreze integracyjną i tam zastanowić się nad konkursami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Tylko w tym przypadku wiosna odpadnie a lato to czas urlopowy i połowa będzie na plaży leżeć, więc termin jest kiepski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może konkurs ogłośmy już teraz a nagrody niech każdy sobie przywiezie na impreze :mrgreen:

PS w szkole zawsze przed mikołajkami lasowaliśmy komu kto robi paczke i była radość dawania i otrzymywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zbliża się (wprawdzie teoretycznie) wiosna a tu wciąż brak Waszych opinii ! Musimy zacząć działać proszę o większą aktywność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.