Skocz do zawartości

Instalacja certyfikatu SSL na karcie ENCARD


Vi0la

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest dokładnie opisane - poszukaj przez wyszukiwarkę 

A jak masz obawy że namieszasz - zadzwoń na helpa - zainstalują online przez TimeVivera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że instrukcja wynika z rodzaju certyfikatu ( na kartę lub w pliku ) i po kliknięciu w certyfikat prowadzi za " ręke "- czyli postępuje się zgodnie z tym co pisze w danej chwili ( np. wpisz kod jednorazowy ):oops: Najlepiej zadzwonić.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Paprock napisał:

Weź... byś miał z kim na ryby łazić!

Z doświadczenia ( wędkarskiego ) powiem , że " kobiety " na rybach przy długotrwałym braku brań są nie do zniesienia.:silent:

Przepraszam za zboczenie z tematu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Tak dla przypomnienia (sam zapomniałem i straciłem ze 2 godziny czasu).

Gdy po poprawnej instalacji ceryfikatu SSL na karcie Encard, Stacja.SQL wyświetla wszystko na zielono a mimo to przy próbie wczytania pojazdu wyskakuje błąd "Brak odpowiedzi ze środowiska CEPiK" należy wykonać wszystko według tej instrukcji:

http://norcom.home.pl/www/download/IT.NORCOM_Instrukcja_Naprawcza_Encard_Certum.pdf

Działa! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 10 months later...

Odświerzam temat. Ktoś pomoże? 

Ktoś by mógł napisać krótką instrukcje zainstalowania ssl na kartę  ENCARD? Jak to się robiło? Na pocztę dostałem dwa pliki jeden z nr stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od soboty mam błąd:obraz.thumb.png.c6a41f1c4d1ee0505537511711506f79.png

 

 

Ma ktoś pomysł co to i jak to naprawić. Obawiam się że karta Encard...

 

 

 

 

Edytowane przez Jarek Baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr.kajak dzwoń do SD COI, pomogą.

30 minut temu, Jarek Baran napisał:

Ma ktoś pomysł co to i jak to naprawić. Obawiam się że karta Encard...

Z tego co widać, to jest problem z VPN-em, nie SSL. Zadzwoń do SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jarek Baran napisał:

Obawiam się że karta Encard.

Nie. Po fotach widzę, że problem dotyczy  " stawiania " bezpiecznego połączenia VPN, tak jakby Cisco AnyConnect nie rozpoznawał certyfikatu VPN - tak mi się wydaje.

p.s.  spróbowałbym skorzystać z tej instrukcji

:smile:

---------------------------------

Opsss Kolega @aboz mnie wyprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sam wgrać na karte bo to pewnie nie jest trudne bez dzwonienia do servisu cepik. Myśle ze innym tez by sie przydała krótka instrukcja jak wgrac ten ssl na karte encard bo na forum tego akurat brak. Jak kros wie, to prosze i napisanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
W dniu 21.09.2020 o 11:43, mr.kajak napisał:

Chciałem sam wgrać na karte bo to pewnie nie jest trudne bez dzwonienia do servisu cepik. Myśle ze innym tez by sie przydała krótka instrukcja jak wgrac ten ssl na karte encard bo na forum tego akurat brak. Jak kros wie, to prosze i napisanie. 

Również chciałem sam wgrać, po kilku nieudanych próbach związanych z błędnie wpisanym kodem 2 częściowym musiałem skorzystać z pomocy COI. Z Panem również to się nie udało i wysłał informację o ponowne sprawdzenie kodu 2 częściowego... Ważność kończy się za 2 dni więc lekki stresik jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.