Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam.
OBT po 3 latach podczas wydania auta z salonu wystapił bład z VIN. (nie wiem tylko czy cały czy jedna lierka)

Pytanie w DR w polu E- błedny VIN, natomiast w adnotacjach urzedowych wpisany poprawny.
Jaki wynik badania? N czy P?





 

Napisano

Wg mnie P, spotkałem się z takimi kwiatkami. A co widnieje w CEP?

Napisano

A nie wiem bo gosć dzwonił i  umówił sie na jutro . Mysle że jesli w CEP bedzie zgodny z adnotacją to moge dac P.   Chociaz z drugiej strony to jest VIN i  powinien w ciagu 30 dni od wpisania  adnotacji wyrobić nowy dowód z poprawnym VIN?

Napisano

Dz. U. Poz. 2089 z dnia 8 listopada 2017 r.

ust. 6 otrzymuje brzmienie:...... w/g tego postępować i będzie ok. 

 

 

Napisano
16 minut temu, Masselo napisał:

A nie wiem bo gosć dzwonił i  umówił sie na jutro . Mysle że jesli w CEP bedzie zgodny z adnotacją to moge dac P.   Chociaz z drugiej strony to jest VIN i  powinien w ciagu 30 dni od wpisania  adnotacji wyrobić nowy dowód z poprawnym VIN?

Spotkałem się z wieloma poprawkami VIN-u w adnotacjach w DR.
Robiłem już kilka takich pojazdów gdzie w adnotacjach był poprawiony VIN i nie było z tym żadnego problemu. oczywiście przy poprawnym nr VIN ma być pieczęć z datą :)
Nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma ?

Napisano

Bez problemu możesz dać P, a jeśli bardzo bardzo chcesz to zadzwoń do WK i potwierdź :-D

Napisano

To co najistotniejsze w DR wydrukowane jest największa czcionką-nawet wydziurkowane , wszelka inna " drobnica" jest mniej istotna więc można poprawiać w uwagach.:D To taka moja konkluzja , ale coś w tym jest.

Napisano

Kilka razy taka korektę spotkałem i afery nie kręciłem. Tu też dymu bym nie robił, bo i po co. Samo przecież życie. A poza tym, to za pioruna nie chciałbym oberwać za takie coś negatywa będąc klientem stacji, ani ponosić kosztów wymiany dowodu. 

Napisano
13 minut temu, Paprock napisał:

Kilka razy taka korektę spotkałem i afery nie kręciłem. Tu też dymu bym nie robił, bo i po co. Samo przecież życie.

Ja sam byłem co najmniej kilka razy sprawcą takich poprawek nr VIN  w adnotacjach w DR  :657:
Nie myli się ten co nic nie robi ;)

Napisano
1 godzinę temu, Masselo napisał:

Witam.
OBT po 3 latach podczas wydania auta z salonu wystapił bład z VIN. (nie wiem tylko czy cały czy jedna lierka)

Przecież można porównać oba numery, Przeca na badaniu masz DR.

 

Nie pierwszy nie ostatni taki. Częściej przy wymianie DR takie błedy są.

Napisano
18 godzin temu, Masselo napisał:

Chociaz z drugiej strony to jest VIN i  powinien w ciagu 30 dni od wpisania  adnotacji wyrobić nowy dowód z poprawnym VIN?

Nie decyduj o sprawach, które Cię nie dotyczą. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.