Masselo Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 Witam. OBT po 3 latach podczas wydania auta z salonu wystapił bład z VIN. (nie wiem tylko czy cały czy jedna lierka) Pytanie w DR w polu E- błedny VIN, natomiast w adnotacjach urzedowych wpisany poprawny. Jaki wynik badania? N czy P? Cytuj
adamos Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 Wg mnie P, spotkałem się z takimi kwiatkami. A co widnieje w CEP? Cytuj
yogi1984 Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 P jeśli oczywiście pieczatka opatrzony wpis jest. Cytuj
Masselo Napisano 28 Marzec 2019 Autor Napisano 28 Marzec 2019 A nie wiem bo gosć dzwonił i umówił sie na jutro . Mysle że jesli w CEP bedzie zgodny z adnotacją to moge dac P. Chociaz z drugiej strony to jest VIN i powinien w ciagu 30 dni od wpisania adnotacji wyrobić nowy dowód z poprawnym VIN? Cytuj
cezary Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 Dz. U. Poz. 2089 z dnia 8 listopada 2017 r. ust. 6 otrzymuje brzmienie:...... w/g tego postępować i będzie ok. Cytuj
Dominz Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 16 minut temu, Masselo napisał: A nie wiem bo gosć dzwonił i umówił sie na jutro . Mysle że jesli w CEP bedzie zgodny z adnotacją to moge dac P. Chociaz z drugiej strony to jest VIN i powinien w ciagu 30 dni od wpisania adnotacji wyrobić nowy dowód z poprawnym VIN? Spotkałem się z wieloma poprawkami VIN-u w adnotacjach w DR. Robiłem już kilka takich pojazdów gdzie w adnotacjach był poprawiony VIN i nie było z tym żadnego problemu. oczywiście przy poprawnym nr VIN ma być pieczęć z datą Nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma ? Cytuj
Rafi90 Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 Bez problemu możesz dać P, a jeśli bardzo bardzo chcesz to zadzwoń do WK i potwierdź Cytuj
wadi Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 To co najistotniejsze w DR wydrukowane jest największa czcionką-nawet wydziurkowane , wszelka inna " drobnica" jest mniej istotna więc można poprawiać w uwagach. To taka moja konkluzja , ale coś w tym jest. Cytuj
Paprock Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 Kilka razy taka korektę spotkałem i afery nie kręciłem. Tu też dymu bym nie robił, bo i po co. Samo przecież życie. A poza tym, to za pioruna nie chciałbym oberwać za takie coś negatywa będąc klientem stacji, ani ponosić kosztów wymiany dowodu. Cytuj
Dominz Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 13 minut temu, Paprock napisał: Kilka razy taka korektę spotkałem i afery nie kręciłem. Tu też dymu bym nie robił, bo i po co. Samo przecież życie. Ja sam byłem co najmniej kilka razy sprawcą takich poprawek nr VIN w adnotacjach w DR Nie myli się ten co nic nie robi Cytuj
Mecher Napisano 28 Marzec 2019 Napisano 28 Marzec 2019 1 godzinę temu, Masselo napisał: Witam. OBT po 3 latach podczas wydania auta z salonu wystapił bład z VIN. (nie wiem tylko czy cały czy jedna lierka) Przecież można porównać oba numery, Przeca na badaniu masz DR. Nie pierwszy nie ostatni taki. Częściej przy wymianie DR takie błedy są. Cytuj
adam1501 Napisano 29 Marzec 2019 Napisano 29 Marzec 2019 18 godzin temu, Masselo napisał: Chociaz z drugiej strony to jest VIN i powinien w ciagu 30 dni od wpisania adnotacji wyrobić nowy dowód z poprawnym VIN? Nie decyduj o sprawach, które Cię nie dotyczą. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.