Skocz do zawartości

ILOŚĆ BADAŃ TECHNICZNYCH


patronat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ile macie badań technicznych rocznie ja w poprzedniej pracy podkreślam krótko pracowałem bo drugim diagnostą był właściciel i nie pasowało mi to naciski z jego strony stacja była okręgowa i rocznie wyciągał 10 tys to chyba niezły wynik jestem dopiero pół roku diagnostą i nie mam porównań.

W obecnej pracy widze że mają około 8 tys rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, patronat napisał:

rocznie wyciągał 10 tys to chyba niezły wynik

mój kolega w zeszłym roku na okręgowej miał wynik 1600 a ja podobnie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest stacji, które oscylują w okolicach 2000 OBT/rok.  Wynik na poziomie 8000-10000 jest zdecydowanie powyżej średniej i na stacji zatrudniającej 2 diagnostów raczej nierealny do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, danielg539 napisał:

Wynik na poziomie 8000-10000 jest zdecydowanie powyżej średniej i na stacji zatrudniającej 2 diagnostów raczej nierealny do osiągnięcia.

jak jednym jest właściciel to raczej bezproblemowo, u mnie jest (na razie) dwóch na pełnych etatach i robimy miedzy 2900 a 3200, a płacz właściciela jest tak żałosny, że mało, słuchać się nie da i czyja wina że tak mało, nas, za dokładnie robicie, ale te teksty znacie, oczywiście podstawowa skp.

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, misza14 napisał:

OSKP 8-9 tyś  3.5 do reki.

Dobrze że masz dwie ręce? Bo przy takim przerobie i za taką kwotę, pogratulować motywacji.

16 godzin temu, jast napisał:

To średnio 33 badania dziennie przy jednym diagnoście na zmianie, jak piszesz.

10 badań okresowych, 23 przeglądów DR. Oprócz tego, zapewne jeszcze kilka kalibracji tacho dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ogłoszenia - ''zatrudnimy operatora maszyn pakujących, może być bez doświadczenia, nauczymy, 3tys. do łapki na początek''. A tu chłopak z papierem, SKP z 9 tys. badań i 3,5 do ręki? Gdzie my żyjemy?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, misza14 napisał:

tak własnie myślę żeby zmienić pracę bo przy takim przerobie to zdecydowanie za mało.

a więcej nie da rady bo dużo diagnostów pyta o pracę. 

A jaki rejon Polski? - że tak pozwolę sobie spytać.

Edytowane przez Piotrek1606
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio klienta z dolnego Śląska, miał zaświadczenie z początku października 2018 i nr zaświadczenia 12 369 na PSKP.

 

Edytowane przez pawel87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, misza14 napisał:

OSKP 8-9 tyś  3.5 do reki.

A tak w ogóle to łączycie się z CEP , czy cały czas w trybie awaryjnym , a następnie eksport?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pawel87 napisał:

z dolnego Śląska, miał zaświadczenie z początku października 2018 i nr zaświadczenia 12 369

Nawet kolega IVVO jest tu malutki,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

33 minuty temu, pawel87 napisał:

Ja miałem ostatnio klienta z dolnego Śląska, miał zaświadczenie z początku października 2018 i nr zaświadczenia 12 369 na PSKP.

 

Pozostaje pytanie ilu diagnostów "upracowało " taki wynik, bo przecież nie jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wadi napisał:

 

Pozostaje pytanie ilu diagnostów "upracowało " taki wynik, bo przecież nie jeden? 

nie wnikałem, ale patrzyłem na ten nr 2 razy  i mówię nosz k....a nie wieże, a jednak  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, JANUSZ60 napisał:

nr zaświadczenia 12 369

a może to bieżący nr od początku istnienia tej skp, np. od lat 10 :silent: i od razu jest zmiana optyki :faint:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.