Skocz do zawartości
piechuu

Rejestr badań technicznych godzina badania.

Rekomendowane odpowiedzi

piechuu

Witam.

Mam nietypowe pytanie. Mamy program Batech który liczy nam czas badania od momentu zlecenia. Jednak godzina(czas) badania w rejestrze jest od momentu wciśnięcia polecenie "badanie". Dlatego mam pytanie czy należy kliknąć zlecenie i od razu badanie żeby to wszystko było OK.

Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paprock

Nie chcę się brzydko wyrażać, ale mam w głębokim poważaniu te wszystkie rejestratory czasu. Niech liczy co tam sobie chce. Sam wiem, że niektóre pozycje trwają tyle czasu ile klików, a więc minuta, może dwie. A mam też pozycje co zeszło ponad godzinę, dwie...

mam po sąsiedzku SKP, że gościu robi badanie w kwadrans, a potem siedzi drugi kwadrans, żeby mu wyszło z dobre ponad pół godziny na auto, co nie.

Czemu to ma służyć, to zaiste ale nie wiem. :-?

 

No ale jak widać i w technicznych badaniach nadeszła dobra zmiana. Trzaskało się na ilość, a teraz na czas się gniecie! :evil: W zwolnionym tempie!  8/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smaug

A jaka jest cała procedura badania? Rozpoczynasz od pobranie danych z cepik  w batechu jest to otwarcie zlecenia , później wykonujesz pozostałe czynności z pojazdem i wracasz do komputera i rejestrujesz badanie  do rejestru i wysyłka do cepik .Rożnica od godziny otwarcia zlecenia  a godziną badania , to czas w jakim wykonujesz badanie pojazdu . W większości programów jest podobnie , tylko to różnie się to nazywa np. zlecenie , poczekalnia , postępuj zgodnie z przepisami to czasy będą się zgadzać 

„4. Po zakończeniu przeprowadzania badania technicznego pojazdu uprawniony diagnosta niezwłocznie dokonuje wpisu o wyniku tego badania do rejestru badań technicznych pojazdów, zwanego dalej „rejestrem”, wprowadza dane do centralnej ewidencji pojazdów z wyłączeniem przypadku, o którym mowa w art. 80bc ustawy,  a także dokonuje wpisu terminu następnego badania technicznego do dowodu rejestracyjnego pojazdu, o ile jest  dostępny, oraz wydaje zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu technicznym pojazdu.”, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60
Dnia 29.03.2019 o 17:33, piechuu napisał:

mam pytanie czy należy kliknąć zlecenie i od razu badanie żeby to wszystko było OK.

Aby było OK to wykonaj badanie zgodnie z rozporządzeniem a pierdołami się nie przejmuj,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.