Skocz do zawartości

Zakupy materiałów


Qnick

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie na priv gdzie kupujecie tabliczki zastępcze aluminiowe i te klejone w arkuszach bo idę na nową OSKP i pewnie parę rzeczy trzeba będzie kupić. Kiedyś Norcom prowiadził sklep i nie było problemu a teraz patrzę i nie widzę chyba że nie umię znaleźć.

Materiały muszą być jak wino dobre i tanie albo inaczej tanie i dobre :)

Dzięki za info z góry.

Edytowane przez Qnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E! Ja tam ostatnie tabliczki w Norcomie zamawiałem i to tak skutecznie, że zamiast foliowych etykiet przysłali mi alu-blaszek z pół kilograma. :evil:

Na szczęście wymieniłem. Po mojemu, oprócz etykiet, to ważniejsze jest oprogramowanie czy podrukować da radę.

Ja bym dzwonił na Biuro Handlowe Wysogotowo, a jak nie, to szukał folii w najbliższym papierniczym. Zawsze można nożyczkami z arkusza napowycinać. Na szczęście tego hurtem się nie robi. ;-)

Na alu-tabliczkach nigdy nie pracowałem, to się nie będę wymądrzał na czym wychodzi szybciej, sprawniej, łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W osobówce wg. mnie ładniejsza na folii jest bo i przykleić łatwiej i stworzyć w programie. Mam SQL'a na nowej stacji więc z wydrukiem nie ma problemu, ale do ciągnika rolniczego czy przyczepy rolniczej wg. mnie lepsza aluminiowa bo dłużej wytrzyma. Co do zrobienia alu to trzeba więcej czasu i cierpliwości ale jak ma być dobrze to trzeba się pomęczyć dla dobra klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega osobówka ciężarówki   na foli AVERY  www.avery-zweckform.pl/etykiety/minietykiety-na-arkuszach , a przyczepy na tabliczkach aluminiowych , dzisiaj chyba większość aplikacji dla skp drukuje tabliczki , a są też darmowe programy do wydruku etykiet i można je do tego wykorzystać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tych https://www.avery-zweckform.pl/produkt/srebrne-etykiety-znamionowe-l6012-20

Można ściągnąć z Avery darmowy program lub szablon w Wordzie pod konkretne etykiety. Ja jednak używam jakiegoś dedykowanego programu, a etykiety zamawiam telefonicznie w Norcomie, na arkusze. Aluminiowych już dawno nie zamawiałem, bo mamy ich jakieś dwa kilo ;-)

Edytowane przez aboz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam wszystko Norcomie - folię i TZ

Chociaż teraz ciągnę już na "oparach" - bo jak wejdzie nowela to zabiorą Nam tę możliwość  

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.