fokus Napisano 4 Kwiecień 2019 Napisano 4 Kwiecień 2019 Witajcie. Kitcar zarejestrowany w UK a w dowodzie : Marka DWH, brak modelu, typu. Ratuje tylko wykonanie dopuszczenia jednostkowego? Cytuj
Paprock Napisano 5 Kwiecień 2019 Napisano 5 Kwiecień 2019 Co to Kitcar? Fotkę poproszę, skan dowodu rejestracyjnego poproszę, jakieś dane identyfikacyjne z pojazdu poproszę. Dziękuję. Może da rade jakoś powiązać lub rozwinąć ten wątek z tamtym tematem: https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/11678-street-kart/&do=findComment&comment=221452 Cytuj
michal_k Napisano 5 Kwiecień 2019 Napisano 5 Kwiecień 2019 13 godzin temu, fokus napisał: Ratuje tylko wykonanie dopuszczenia jednostkowego? Dopuszczenie jednostkowe jest dla pojazdów nowych, nierejestrowanych. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.