Skocz do zawartości

Vauxhall Vivaro z UK


mateusz32v

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wrc69 napisał:

Raczej na korzyść swojej.

Też jestem tego zdania.

Wyniki jakiegokolwiek postępowania w tym dziwnym kraju są nieprzewidywalne i nie opłaca się ryzykować!

Oto najlepszy przykład jak się stosuje prawo:

https://natemat.pl/267467,potracil-pieszego-na-pasach-w-lodzi-ukarano-go-chociaz-pieszy-byl-pijany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jestem w podobnej sytuacji, najpierw przeszedłem badanie po czym mi je anulowano ponieważ w dowodzie angielskim jest N1, chodzi o pickupa Mitsubishi l200 z dwoma rzędami siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? I już, to koniec podobieństw? A może historia ma swój początek, rozwinięcie i zakończenie?  Historia tego konkretnego Mitsubishi L200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakub_85 napisał:

Jestem w podobnej sytuacji, najpierw przeszedłem badanie po czym mi je anulowano ponieważ w dowodzie angielskim jest N1

Czyli chciałeś jeździć autem ciężarowym po PL, zarejestrowanym, z kierownicą po prawej stronie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Są giganci, co takie cuda sprowadzone spoza UE pozytywnie puszczali przez eskape! Bardzo mnie interesują korzenie tego Mitsubishi el dwieście. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet nie wiadomo o co mu tak naprawdę chodzi. O poradę, może chciał tylko poinformować o fakcie a może się pożalić chciał.

4 godziny temu, Paprock napisał:

 korzenie tego Mitsubishi el dwieście.

Jeszcze się okaże, iż zamiast korzeni będą nowe "Księgi Jakubowe"(takie parcie na Nobla), skoro @jakub_85 jest autorem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o co ten dym panowie 

kupiłem w Irlandii  północnej l200 w za*******m stanie za 6.500 pln

podczas przeglądu okazało się że ma n1 wbite w dowód i nie mogę zarejestrować to z kierownicą po prawej stronie A osobowe m1 bym mógł 

A jaka jest różnica między m1 nissan patrol A l200 n1 

pierwszy osobowy drugi ciężarowy A jeździ się podobnie nawet patrol chyba cięższy 

dla mnie chory przepis 

A mało tego w okręgowej i Wk zarejestrowałem bez problemu 

każda stacja i Wk interpretuje przepisy inaczej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jakub_85 napisał:

każda stacja i Wk interpretuje przepisy inaczej

 

Nie nie kolego. WK i stacje dzielą się na tych co się znają, i na tych co są  zwykłymi tumanami. To miałeś "szczęście" trafić na tych drugich

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakub_85 napisał:

kupiłem w Irlandii  północnej l200 w za*******m stanie za 6.500 pln

Widziały gały co brały. A jakby gały pierw podpytały, to i by wiedziały.  Niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności - czy jakoś tak 

 

2 godziny temu, jakub_85 napisał:

A jaka jest różnica między m1 nissan patrol A l200 n1 

To producent decyduje o jaką na dany pojazd homologację będzie się starał.

Skoro ma kategorię N1, to znaczy, iż na taki (ciężarowy) został homologowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mecher napisał:

Skoro ma kategorię N1, to znaczy, iż na taki (ciężarowy) został homologowany. 

I spełnia warunki przewidziane dla pojazdu ciężarowego (to info dla kolegi pytającego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.