Mariuszlokaj Napisano 14 Kwiecień 2019 Napisano 14 Kwiecień 2019 Witam wszystkich. Planuje przerobić wv transportera osobowego na kampera, wstawić rozkładane łóżko jakąś mini zabudowę kuchenną.znalazlem wiele tematów o przeróbkach blaszaków ale nie o osobowych, czy taką przeróbkę muszę gdzieś zgłaszać?? Potrzebuje jakichś certyfikatów?? I czy moge poruszać się takim autem po całej Europie??? Pozdrawiam Cytuj
Jacdiag Napisano 14 Kwiecień 2019 Napisano 14 Kwiecień 2019 Godzinę temu, Mariuszlokaj napisał: czy taką przeróbkę muszę gdzieś zgłaszać?? Potrzebuje jakichś certyfikatów?? 1 - tak, 2 - tak - nazywa się to "oświadczenie o zmianie rodzaju pojazdu ... " Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.