Skocz do zawartości

Wyłączenie rubryki właściciel z rejestru BT na stałe


Qnick

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość wyłączenia kolumny "właściciel" w rejestrze badań na stałe. Wyłączam sobie przy wyborze kolumn ale po zgaszeniu okna rejestru BT przy ponownym uruchomieniu okna kolumna "właściciel" z powrotem się pojawia samoistnie. W sumie i tak jest pusta więc szkoda miejsca na ekranie a przesunięcie jej w inne miejsce też nie pomaga zawsze wraca na swoje miejsce :) Dzięki za pomoc lub za rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, rafpuk napisał:

Niestety odznaczenie ptaszka przy RODO niczego nie zmienia 

U mnie też niczego nie zmienia, odznaczyłem, zapisałem zmiany  wyłączyłem system a po ponownym włączeniu rubryka dalej jest :( bez żadnych danych ale jest.

Edytowane przez Qnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nic się nie zmienia. Za każdym razem po otwarciu rejestru badań wraca on do swoich domyślnych ustawień.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy u Was też występuje zjawisko przywracania kolejności kolumn, do ustawień domyślnych, w Rejestrze BTP ? Ustawiamy kolejność "pod siebie", tak jak nam pasuje np. Numer BTP, Data, Nr rej...... itd Pojazd ląduje w poczekalni, przywracasz i wszystko znów pomieszane.

Niby można sobie poszczególne kolumny włączyć/wyłączyć, przestawić, a jednak nie można :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo. Po każdym otwarciu rejestru resetuje się on do ustawień domyślnych.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kolumny przestawiają się po każdej aktualizacji programu. Po restarcie komputera są w takiej pozycji w jakiej ustawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje wam się że ten program staje się coraz bardziej skomplikowany.

Ostatnio co jakiś czas trzeba na nowo się logować ,a już ten dziwny komunikat który pokazuje się po każdym badaniu jakaś tam inicjalizacja ,którą jak nie wyłączysz to będzie grała ci na nerwach.

Wydaje mi się że programiści Norcomu już chyba nie mają co robić .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
4 godziny temu, janmarek napisał:

Ostatnio co jakiś czas trzeba na nowo się logować

To można wyłączyć w opcjach programu tylko nie pamiętam tak z głowy gdzie. Też mnie to wnerwiało i sobie wyłączyłem :)

Edytowane przez Qnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja - stałe systemowe - konserwacja systemu - auto-wylogowanie użytkownika przy nieaktywności dłuższej niż [10] minut

 

Można zmienić czas, obecnie 10 minut na dłuższy lub z przodu (na początku wpisu), odznaczyć (wyłączyć) całkowicie wylogowywanie automatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, janmarek napisał:

Nie wydaje wam się że ten program staje się coraz bardziej skomplikowany.

Ostatnio co jakiś czas trzeba na nowo się logować ,a już ten dziwny komunikat który pokazuje się po każdym badaniu jakaś tam inicjalizacja ,którą jak nie wyłączysz to będzie grała ci na nerwach.

Wydaje mi się że programiści Norcomu już chyba nie mają co robić .

 

Też mi się tak wydaje. Po ostatniej aktualizacji migała mi zakładka kiedy wypełniałem załącznik o dozorze np. w przypadku gazu. Ta dziwna inicjalizacja badanie też u mnie pozostaje przeważnie kiedy piszę fakturę na to badanie. Trochę grubo tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.