Skocz do zawartości

Impreza integracyjna - WIOSNA 2006


Norbert Jezierski

Czy będziesz na imprezie integracyjnej ?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - ruszają więc przygotowania.

Mam nadzieję, że tym razem wszystko dojdzie do skutku i nic nam w tym nie przeszkodzi.

 

Oto kilka założeń:

  • 1. Impreza ma charakter niekomercyjny.
     
    2. Wpłaty - trudno dziś dyskutować o ich wielkości nie znając dokładnej lokalizacji - będą oscylowały zapewne na poziomie 100-150 zł. Jak zostanie troszkę grosza, to albo ufundujemy nagrody na następną edycję konkursu, albo ufundujemy dzieciakom z jakiegoś Domu Dziecka sprzęt komputerowy.
     
    3. Imprezka odbędzie się na terenie jakiegoś ośrodka wypoczynkowego lub czegoś w tym stylu (z noclegiem) i obejmować będzie coś w rodzaju kolacji w czasie wspólnego ogniska + zimny bufet w takim czy innym tego słowa znaczeniu (im więcej, tym lepiej oczywiście - trzeba to wynegocjować). Może jakowyś DJ, na pewno sympatyczna muza z MP3 czy cóś takiego. Kolega GRAND (NORCOM Team) jest właśnie DJ-em ... No i śniadanie dnia następnego - na obiad już nie liczę za takie $ ...
     
    4. Lokalizacja - bliższe lub dalsze okolice Poznania, z naciskiem na ładną okolicę, w miarę dobry dojazd i rozsądną cenę.
     
    5. Proponowany termin - druga połowa maja.
     
    6. Proponowany dzień tygodnia - piątek / sobota.
    Wiem, co nie którzy z Was powiedzą, że lepiej sobota/niedziela, ale ja myślę, że dla tych z daleka ten pierwszy termin jest lepszy.

 

Czekam na Wasze uwagi !! :mrgreen:

 

Proszę zaznaczać też odpowiednią opcję w ankiecie - to jest BARDZO WAŻNE głosowanie - muszę wiedzieć mniej więcej, ile osób będzie chętnych na tego typu zjazd. Trzeba wyszukać odpowiednie miejsce - wtedy też okreslimy szacunkowy koszt imprezy.

 

Ps. Wszelka pomoc mile widziana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    13

  • berecik

    6

  • Darek :-)

    6

  • Sebastian ZG

    5

Może gdzieś w środku Polski okolice Łłodzi. To zawsze wśrodku polski i nikt nie bedzie miał pretensji że daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś w środku Polski okolice Łłodzi.

Pytanie, kto zajmie się organizacją. Jeśli tak daleko od Poznania, gdzie ja nia znam żadnych miejsc i niczego nie jestem w stanie na miejscu zweryfikować, to nie ukrywam, że będzie mi ciężko. Tu jestem w stanie ogarnąc nieomal wszystko ...

Tym bardziej, że będzie to pierwsza impreza tego typu - nie chciałbym, żeby była nieudana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym, żeby była nieudana ...

Ja tez bym niechciał zeby była nieudana ;) ,wiec zgadzam sie z Norbertem jak najbardziej i popieram wybór miejsca w okolicy Poznania (nie dlatego że mieszkam niedaleko),ale tak jak SZEF zaznaczył,organizacja jest najwazniejsza

 

p.s. Norbert, na jaki numer konta wpłacać $$$$$$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, kto zajmie się organizacją. Jeśli tak daleko od Poznania, gdzie ja nia znam żadnych miejsc i niczego nie jestem w stanie na miejscu zweryfikować, to nie ukrywam, że będzie mi ciężko. Tu jestem w stanie ogarnąc nieomal wszystko ...

Tym bardziej, że będzie to pierwsza impreza tego typu - nie chciałbym, żeby była nieudana ...

 

Nie będzie łatwo wszystkim dogodzić. Poznań to nie koniec świata ,poza tym to jakby nasza centrala. :) Argumenty Norberta mnie przekonują całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w Puszczykowie ośrodek wielspin. Dobre warunki, dobre ceny, parking.

http://www.wielspin.pl/?id=8

40 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, z TVSat i telefonami

Może być ciut mało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kruca bomba"-ADMIN chyba się zdziwi,ale biorę się do aktywnego uczestnictwa (o ile czas pozwoli).

Co do imprezy jestem ZA i na pweno "Berecik" także.Termin i dzień tygodnia wg. mnie jest jak najbardziej odpowiedni,a co do lokalizacji to znam Ośrodek Wielspin w Puszczykowie i tak jak kolega Marek pisze są dobre warunki,wiadomo że koledzy diagności z terenu kraju woleliby aby to się odbyło w centrum Polski, ale może impreza wejdzie w tradycję i co roku możemy spotykać się w różnych rejonach kraju.

[shadow=darkred][/shadow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może impreza wejdzie w tradycję

 

 

Tylko żebyśmy sie nie stali " nałogowcami" tej tradycji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę, no chyba, że mi się żona przed terminem "wysypie" A ma termin na początek czerwca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam pomysł nie jest zły. musi być to miejsce z parkingiem.wstępnie piszę się na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie wezmę udział w takiej imprezie

kwestię lokalizacji zostawiam organizatorom raz na jakis czas mozna się wybrać w okolicę Poznania

dodam że mieszkam ok 60 km od granicy , wschodniej granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uczestników forum, to mój pierwszy post, mam tremę. Chciałem zabrać głos w sprawie "zlotu diagnostów". Jak najbardziej popieram idee zorganizowania takiego spotkania. Może połączyć to z lekkim szkoleniem lub forum dyskusyjnym z kimś ważnym (TDT;MTiB itd). Miejscem powinien być Poznań lub okolice bo przecież tutaj jest najwięcej SKP ćwiczących na NORCOMIE. Nocleg uważam za obowiązkowy bo bez kilku drinków się nie obejdzie. Pozdrowienia i całusy dla wszystkich. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może połączyć to z lekkim szkoleniem lub forum dyskusyjnym z kimś ważnym (TDT;MTiB itd).

Ja myślę, że to nie jest najlepszy pomysł.

1. To przedroży sprawę (temu komuś trzeba będzie zapewne zapłacić),

2. Znamy kogoś, kogo chcielibyśmy posłuchać ?

3. Ten ktoś musiałby jeszcze chcieć przyjechać - a to nie jest takie pewne ...

 

Generalnie - jestem na NIE :mrgreen:

To ma być przyjemność w czystej postaci - cokolwiek miałoby to znaczyć :D

 

[ Dodano: 06-02-2006, 14:09 ]

Witam uczestników forum, to mój pierwszy post, mam tremę.

Oczywiście - witamy na FORUM :D Wszelkie komentarze mile widziane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam ok 60 km od granicy , wschodniej granicy

ja też tylko nieco bardziej na południe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie - jestem na NIE :mrgreen:

To ma być przyjemność w czystej postaci - cokolwiek miałoby to znaczyć :D

 

[ Dodano: 06-02-2006, 14:09 ]

ntarze mile widziane :mrgreen:

 

Ta jaka amunicja i ile na głowe :o:shock::o:shock:

 

[ Dodano: 06-02-2006, 18:25 ]

Lub jakie książki i ile tomów można sie spodziewać, że przeczytamy :lol::lol:

 

[ Dodano: 06-02-2006, 18:28 ]

Oczywiście chodzi mi cały czas o literaturę fachową związaną z naszym zawodem :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub jakie książki i ile tomów można sie spodziewać, że przeczytamy

Każdy mierzy siły na zamiary i sądzę, że biblioteki na miejscu mieć nie będziemy. Imprezka ma być z gatunku tych tzw. "kurrrturalnych" .... ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.