Skocz do zawartości

DNA AUTO - PROMOCJA dla SKP


Marek Kulik

Rekomendowane odpowiedzi

O Dna Auto zapewne każdy słyszał. Tak gwoli przypomnienia odsyłam na www.autozabezpieczenia.pl

 

Jeszcze w tym roku (kwiecień) metoda identyfikacji pojazdów za pomocą mikrocząsteczek DNA będzie oficjalnie zalecana przez Komisję Europejską, jako skuteczna metoda walki z kradzieżami samochodów z przeznaczeniem na części zamienne (90% kradzionych samochodów).

 

O produkcie:

DNA jest już obowiazkowo stosowana w Rosji, Ukrainie, Nowej Zelandii, Australii, Tajwanie (VW+AUDI). W Kanadzie jest znakowany cały sprzęt pływający. W wielu innych krajach jest bardzo powszechny. W Wielkiej Brytani i Polsce uznany za AUTO ZABEZPIECZENIE ROKU 2005r. Zalecany przez Centralne Labolatorium Kryminalistyki KG Policji.

 

Stosowany w Polsce do znakowania ruchomego mienia (komputery) jak również klap kanalizacyjnych (w Poznaniu przestali kraść). Koleje stosują do znakowania mienia rozkradanego na złom.

 

Idealne do sprawdzania autentyczności samochodu, umożliwia pozyskiwanie dodatkowych dochodów na SKP.

 

Chcemy zaproponować Państwu udział w tym produkcie, na szczególnych warunkach. Szczegóły niebawem. Niecierpliwych zapraszam pod tel 0-801 302 801 lub 0-600 302 801

 

Nanoszenie DNA

natrysk11jd.jpg

 

Oględziny z lampą UV

ogldziny24pq.jpg

 

ogldziny32cp.jpg

 

Pobieranie mikroczastąsteczek DNA

pobieranie6dz.jpg

 

Powiększenie za pomocą rzutnika do fiszek

projektor47qj.jpg

 

Powiekszona mikroczasteczka (wielkość naturalna 1 mm)

kropka51bs.jpg

 

Sprawdź powyższy numer ( DNA05S00010007726 ) do jakiego numeru nadwozia został przyporządkowany, w bazie danych on-line, poprzez stronę www.autozabezpieczenia.pl > sprawdź swój kod DNA > postępuj zgodnie z poleceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy coś takiego w swojej ofercie. Wszystko jest jak wyżej opisane. Potwierdzam - fajna sprawa. Zwłaszcza, że oprócz samochodów mozna w ten sposób oznakowac prawie wszystko - wyposażenie stacji, sprzęt audio itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłanczam się do opinii i polecam DNA nas stacjach i w pojazdach. Sam posiadam DNA AUTO i właśnie przedłużałem polisę AC (6 rok więc pakietu już nie ma) i dostałem dodatkowe zniżki za posiadanie DNA (no i innych nowinek, które firma Pana Marka oferuje).

 

Co prawda stacja diagnostyczna nie może nazwijmy to spryskiwać pojazdu cząsteczkami DNA można to robić na stanowisku obok. Jednakże jeśli chodzi o identyfikacje podczas badania nie spotkałem się z opiniami, iż diagnosta nie może dodatkowo podejść z lampą UV by sprawdzić autentyczność pojazdu.

 

Innymi słowy sprawdzenie takie to nic innego jak analiza i badanie identyfikacji pojazdu po numerze VIN zawartym w cząsteczkach. Nie ma tej opcji w cenniku, gdyż jest to czynność cywilno-prawna.

 

W bydgoskich stacjach diagnostycznych wielu dealerów różnych marek oferuje taką bezpłatną usługę swoim klientom, którzy montowali u nich DNA sprawdzenia podczas badania, czy DNA pojazdu jest zgodne.

Są też stacje pozadealerskie, które też oferują taką usługę sprawdzenia podczas badania technicznego.

 

Myślę, że produkt ten nie potrzebuje reklamy, gdyż jest zbyt znany i dodatkowo uznawany przez ubezpieczycieli. DNA nie ingeruje w elementy gwarancyjne więc można go stosować w nowych autach. Po co kupować alarm na wycie, którego i tak nikt już nie zwraca uwagi jak można skuteczniej zabezpieczyć pojazd.

 

Niektóre stacje sprawdzają pojazd przed zakupem jako umowa cywilno prawna poddania pojazdu badaniu i analizie. Można wówczas w pojeździe oznakowanym DNA wskazać potencjalnemu nabywcy np. które części bądź błotniki mogły ulec wymianie.

 

A tyle wiem bo byłem na szkoleniach organizowanych u nas z całą śmietanką motoryzacyjną od diagnostów po rzeczoznawców na policji samochodowej kończąc.

 

Wasz wybór ale warto. :lol:

PS. wyposażenie mieszkania też sobie oznakowałem, a co łatwiej poznam jak przypadkowo policja odzyska moje video. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co łatwiej poznam jak przypadkowo policja odzyska moje video

istotą jest okoliczność że oznakowanego mienia nie kradną bo jest GORĄCE, nie ma wartości dla złodzieja, ale pod warunkiem że na lokalu jest widoczna taka informacja. Okoliczność że policja może ją zidentyfikować jest istotna, ale drugoplanowa.

 

[ Dodano: 05-02-2006, 00:58 ]

A tak było w Bydgoszczy, Poczta Polska

 

p73100268uw.jpg

 

p73100280eq.jpg

 

p73100459tm.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się nic nie ukryje nawet ja i mój kierownik na tych zdjęciach jesteśmy. Tu była cała śmietanka motoryzacyjna. Chociaż dziennikarzy i telewizji nie widać na tych fotkach a byli.

Dokładnie Okręgowa SKP Poczta Polska działa jako punkt nie dealerski ale też im nieźle idzie.

 

A pokaz był tak samo profesjonalny jak produkt DNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNA ciąg dalszy...

 

Centrum szkoleniowe Seat, pokaz dla osób ... zajmujacych sie zawodowo walka z kradzieżami samochodów...

 

dsc000027aj.jpg

 

dsc000017eb.jpg

 

dsc000045wy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pogadamy o cenach?

 

No właśnie - jakie są koszty zakupu osprzętu do nakładania DNA?

 

Ile kosztuje usługa "DNA"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały ustalone ceny z upustem dla forumowiczów - SKP

 

Zestaw DNA 5000 cena netto kpl zestawu 229 zł (299 BEZ UPUSTU), (sugierowana cena brutto dla kilienta 547zł )

Zestaw DNA 10000 cena netto kpl zestawu 299 zł (399 BEZ UPUSTU), (sugerowana cena brutto dla klienta 720zł )

 

Można stosować ceny promocyjne dla klientów (upusty od sugerowanych)

 

Warunkiem uzyskania tej ceny jest zakup jednego zestawu, w celu marketingowym, oraz zapewnienia wykonania usługi na miejscu, bez potrzeby zamawiania. Dodatkowe zestawy płatne na dogodnych warunkach.

 

Do zestawu nalezy jednorazowo nabyć pistolet z manometrem do nanoszenia. Cena 89 zł netto. Mikroskop ręczny 39 zł netto.

 

Materiały reklamowe, stendy, nalepki, podkładki na biurko itp NIEODPŁATNIE.

 

ict00799sk.jpg

 

Bliższe informacje 0-801302801 lub 0-600302801

www.autozabezpieczenia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.