arturo2313 Napisano 16 Maj 2019 Napisano 16 Maj 2019 Witam klient kupił karetkę z Niemiec i chce ja zarejestrować do firmy jako mobilny warsztat tzn zdemontować dodatkowe wyposażenie , w niemieckim DR sa 4 miejsca siedzące i 1 leżące - jest zarejestrowany jako specjalny . Teraz pytanie jeden fotel jest tyłem do kierunku jazdy i czy to jest legalne wyczytałem tylko ze nie może być bokiem , pasy i zagłówek ponoć jest , wiec czy można mu zrobić 4 miejsca i czy konieczne jest badanie zmian konstrukcyjnych ? Cytuj
danielg539 Napisano 16 Maj 2019 Napisano 16 Maj 2019 Bez zmian się nie obędzie. Fotel tyłem jak najbardziej może być ale to miejsce leżące to do pojazdu warsztatowego jakoś nie pasuje. Cytuj
grzegorz70 Napisano 17 Maj 2019 Napisano 17 Maj 2019 19 godzin temu, danielg539 napisał: miejsce leżące to do pojazdu warsztatowego jakoś nie pasuje. To zależy co uległo uszkodzeniu, pojazd czy kierowca. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.