Skocz do zawartości

Błąd pre-rejestracji


PrzemekBorowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

WItam przy próbie wysłania badania do Cep pojawia się taki komunikat . Badanie po raz pierwszy + dodatkowe hak.

1111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, co oznacza "plus dodatkowe hak", że razem, czy jak?

Po drugie primo, czego te kody dotyczą, nazwy czego? O markę czy bardziej idzie o model tudzież nazwę handlową?

A co z pre-rejestracją?

Bo po mojemu, to podobny komunikat powinien się wyświetlić przy pre-rejestracji, a nie na końcu badania, co nie.

Zapodaj VIN, to ja wpiszę. ;-)

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Badanie okresowe po raz 1 i dodatkowe hak łączone razem. A czego te kody dotyczą tego to  nie wiem. Komunikat wyswietłił się po zamknięciu badania.

ZFA25000001516695

Edytowane przez PrzemekBorowiecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najpierw należy wykonać PRE-REJESTRACJĘ, bo coś mi się zdaję, że system wołał o nią wyraźnie przed badaniem.

Do pre-rejestracji należy wpisać jako markę: FIAT, a jako model: DUCATO. Tyle wystarczy, a typ, wariant, wersję w uwagach się objaśni. Albo pominie te dane i też nic się nie stanie.

Badania należy rozdzielać, bo od jakiegoś czasu tak się stało i nie ma co gdybać dlaczego tak jest. Życie.

Czyli:

1. Pre-rejestracja.

2. Badanie okresowe 'porazpierwsze'.

3. Badanie hakowe (dodatkowe).

I GiT będzie. Ledwie minęło południe, to do końca zmiany dość czasu, by to porządnie zrobić i każdy będzie zadowolony. ;-)

Edytowane przez Paprock
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia dodam, że jak w tym aucie był zamontowany HAK, a tylko brakuje o nim informacji w zagranicznym dowodzie na wzór naszej adnotacji, to całkiem dałbym sobie spokój z hakowym badaniem, a zrobił "porazpierwsze" ze słuszną adnotacją w dolnej części zaświadczenia, że pojazd odpowiada dodatkowym warunkom technicznym przewidzianym dla pojazdu przystosowanego do ciągnięcia przyczepy - [HAK], do faktury doliczył 35 złotych jeżeli zagraniczny dokument świecił pustakami o haku, oraz nie zapomniał przenieść do DiP-u informacji o haku. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje nic innego aby  " abiturient " zastosował się do wytycznych przedmówcy :wink: to :

Godzinę temu, Paprock napisał:

(...)do końca zmiany dość czasu, by to porządnie zrobić i każdy będzie zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znaczenie na zaświadczeniu pozycji hak powoduje jednocześnie odpowiednią adnotacje w dok. identyfikacyjnym  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.