Skocz do zawartości

Praktyczny Domosław


Amadeus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko do osób które w ostatnim czasie miały egzamin praktyczny w Domosławiu. Czy zmienił się skład komisji egzaminacyjnej? Byłem ostatnio we Wrocławiu na teorii i widziałem że jeden egzaminator jest nowy, ale jestem ciekaw jak to wygląda z praktycznym, czy to może jednorazowa zamiana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam
Byłem tam wtedy na egzaminie miałem do zrobienia badanie auta z gazem a miałem tylko gaz do zdania więc nawet znałem praktycznie cały regulamin 67

Pytanie 1 od egzaminatora "Co robimy przed przystąpieniem do badania auta z LPG?"

Prościej być nie może myślę :)

 

Wymieniem mu po klei że przed wjazdem na stanowisko protokół on NIE!

że decyzja on NIE!

że oznaczenia homologacyjne on NIE!
że sprawdzenie czy gaz nie spier... on NIE!

 

Odp. prawidłowa według egzaminatora brzmi "identyfikacja i porównanie zgodności z dowodem i z cepik-iem.

Ręce opadły ;/

Potem perę standardowych pytań o sprawdzenie szczelności i takie tam inne

 

Kolejne spięcie dotyczyło oznaczeń homologacyjnych na przewodach a właściwie kiedy nie musi ich być

ja że poniżej 20 kPa on o jakiejś średnicy mówił.

 

I tak zakończyła się moja przygoda w Domasławiu.

 

Zdałem 10 07.  w Niepruszewie jak egzamin praktyczny to tylko Poznań

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 27.07.2019 o 09:42, Tomekw-33 napisał:

Witam
Byłem tam wtedy na egzaminie miałem do zrobienia badanie auta z gazem a miałem tylko gaz do zdania więc nawet znałem praktycznie cały regulamin 67

Pytanie 1 od egzaminatora "Co robimy przed przystąpieniem do badania auta z LPG?"

Prościej być nie może myślę :)

 

Wymieniem mu po klei że przed wjazdem na stanowisko protokół on NIE!

że decyzja on NIE!

że oznaczenia homologacyjne on NIE!
że sprawdzenie czy gaz nie spier... on NIE!

 

Odp. prawidłowa według egzaminatora brzmi "identyfikacja i porównanie zgodności z dowodem i z cepik-iem.

Ręce opadły ;/

Potem perę standardowych pytań o sprawdzenie szczelności i takie tam inne

 

Kolejne spięcie dotyczyło oznaczeń homologacyjnych na przewodach a właściwie kiedy nie musi ich być

ja że poniżej 20 kPa on o jakiejś średnicy mówił.

 

I tak zakończyła się moja przygoda w Domasławiu.

 

Zdałem 10 07.  w Niepruszewie jak egzamin praktyczny to tylko Poznań

 

 

 

Przerabiałem to. Miałem identyczny zestaw pytań. W końcu udało mi się w Krakowie. Jak ktoś myśli o Domosławiu to musi mieć cholerne szczęście, a jak trafi na Pana egzaminatora który ma autobusy to już może zapomnieć że zda! Koledze kazał podać 12 pojazdów które przechodzą specjalistyczne badanie TDT i jak to później stwierdził, to powinien wymienić takie pojazdy bez zająknięcia. Masakra jakaś!

 

 

 

Edytowane przez Amadeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.