Amadeus Napisano 30 Maj 2019 Napisano 30 Maj 2019 Witam. Mam pytanko do osób które w ostatnim czasie miały egzamin praktyczny w Domosławiu. Czy zmienił się skład komisji egzaminacyjnej? Byłem ostatnio we Wrocławiu na teorii i widziałem że jeden egzaminator jest nowy, ale jestem ciekaw jak to wygląda z praktycznym, czy to może jednorazowa zamiana? Cytuj
Sucre9 Napisano 5 Czerwiec 2019 Napisano 5 Czerwiec 2019 Witam, nic się nie zmieniło byłem ostatnio i byli Ci sami co na teorii. Cytuj
Tomekw-33 Napisano 27 Lipiec 2019 Napisano 27 Lipiec 2019 Witam Byłem tam wtedy na egzaminie miałem do zrobienia badanie auta z gazem a miałem tylko gaz do zdania więc nawet znałem praktycznie cały regulamin 67 Pytanie 1 od egzaminatora "Co robimy przed przystąpieniem do badania auta z LPG?" Prościej być nie może myślę Wymieniem mu po klei że przed wjazdem na stanowisko protokół on NIE! że decyzja on NIE! że oznaczenia homologacyjne on NIE! że sprawdzenie czy gaz nie spier... on NIE! Odp. prawidłowa według egzaminatora brzmi "identyfikacja i porównanie zgodności z dowodem i z cepik-iem. Ręce opadły ;/ Potem perę standardowych pytań o sprawdzenie szczelności i takie tam inne Kolejne spięcie dotyczyło oznaczeń homologacyjnych na przewodach a właściwie kiedy nie musi ich być ja że poniżej 20 kPa on o jakiejś średnicy mówił. I tak zakończyła się moja przygoda w Domasławiu. Zdałem 10 07. w Niepruszewie jak egzamin praktyczny to tylko Poznań Cytuj
Amadeus Napisano 10 Sierpień 2019 Autor Napisano 10 Sierpień 2019 (edytowane) W dniu 27.07.2019 o 09:42, Tomekw-33 napisał: Witam Byłem tam wtedy na egzaminie miałem do zrobienia badanie auta z gazem a miałem tylko gaz do zdania więc nawet znałem praktycznie cały regulamin 67 Pytanie 1 od egzaminatora "Co robimy przed przystąpieniem do badania auta z LPG?" Prościej być nie może myślę Wymieniem mu po klei że przed wjazdem na stanowisko protokół on NIE! że decyzja on NIE! że oznaczenia homologacyjne on NIE! że sprawdzenie czy gaz nie spier... on NIE! Odp. prawidłowa według egzaminatora brzmi "identyfikacja i porównanie zgodności z dowodem i z cepik-iem. Ręce opadły ;/ Potem perę standardowych pytań o sprawdzenie szczelności i takie tam inne Kolejne spięcie dotyczyło oznaczeń homologacyjnych na przewodach a właściwie kiedy nie musi ich być ja że poniżej 20 kPa on o jakiejś średnicy mówił. I tak zakończyła się moja przygoda w Domasławiu. Zdałem 10 07. w Niepruszewie jak egzamin praktyczny to tylko Poznań Przerabiałem to. Miałem identyczny zestaw pytań. W końcu udało mi się w Krakowie. Jak ktoś myśli o Domosławiu to musi mieć cholerne szczęście, a jak trafi na Pana egzaminatora który ma autobusy to już może zapomnieć że zda! Koledze kazał podać 12 pojazdów które przechodzą specjalistyczne badanie TDT i jak to później stwierdził, to powinien wymienić takie pojazdy bez zająknięcia. Masakra jakaś! Edytowane 10 Sierpień 2019 przez Amadeus Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.