Filippo240 Napisano 31 Maj 2019 Napisano 31 Maj 2019 Panowie gdzie ten pojazd posiada wybity numer vin? Tabliczka znamionowa znajduje się na główce ramy od przodu. Czy tak stary motocykl może nie posiadać vinu? Cytuj
danielg539 Napisano 31 Maj 2019 Napisano 31 Maj 2019 Zwykle w japońskich motocyklach VIN i TZ są na główce ramy. Może rama była malowana? Katalog oparty na DIP-ach podpowiada rama przód prawa strona lub główka ramy. Cytuj
cezary Napisano 31 Maj 2019 Napisano 31 Maj 2019 19 minut temu, Filippo240 napisał: Czy tak stary motocykl może nie posiadać vinu? może § 11. 1. Pojazd samochodowy wyposaża się: 1) w numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) albo w numer nadwozia, podwozia lub ramy, umieszczony w sposób trwały na nadwoziu, ramie lub innym podobnym podstawowym elemencie konstrukcyjnym, oraz tabliczkę znamionową określoną w załączniku nr 4 do rozporządzenia; numeru identyfikacyjnego VIN nie wymaga się dla pojazdu zarejestrowanego po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 1995 r. oraz dla motocykla zarejestrowanego po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 2003 r., ciągnika rolniczego, pojazdu wolnobieżnego, przyczepy przeznaczonej do łączenia z tymi pojazdami oraz pojazdu z nadanym i wybitym numerem nadwozia/podwozia zgodnie z odrębnymi przepisami; Cytuj
blakop Napisano 31 Maj 2019 Napisano 31 Maj 2019 Ojej - nie czepiajcie się słówek. Wiadomo o jaki numer chodzi. Cytuj
leski66 Napisano 31 Maj 2019 Napisano 31 Maj 2019 A czy na tej TZ nie ma zapisu Made in USA ? ( na samym dole TZ ) Bo na rynek USA dla tej " Kawy " była to jedyna cecha identyfikacyjna. Bardzo popularny motocykl w USA Cytuj
Filippo240 Napisano 31 Maj 2019 Autor Napisano 31 Maj 2019 Na tabliczce jest numer KZ750E-023566 a motocykl jest made in japan. Cytuj
leski66 Napisano 1 Czerwiec 2019 Napisano 1 Czerwiec 2019 W " klasycznych " motocyklach a niewątpliwie KZ 750 e jest takim motocyklem cechy identyfikacyjne nanoszone były przez producentów na główce ramy ( czy to po prawej czy po lewej stronie ) - i po mojemu tam trzeba się ich doszukiwać. ---------------------------------------------- Obawiam się , że ta " Kawa " pochodzi z rynku amerykańskiego. I rzeczowa TZ pełni rolę ( całych cech identyfikacyjnych ). Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.