Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Panowie gdzie ten pojazd posiada wybity numer vin? Tabliczka znamionowa znajduje się na główce ramy od przodu. Czy tak stary motocykl może nie posiadać vinu?

Napisano

Zwykle w japońskich motocyklach VIN i TZ są na główce ramy. Może rama była malowana?

Katalog oparty na DIP-ach podpowiada rama przód prawa strona lub główka ramy.

Napisano
19 minut temu, Filippo240 napisał:

Czy tak stary motocykl może nie posiadać vinu?

może

§ 11.
1. Pojazd samochodowy wyposaża się:
1) w numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) albo w numer nadwozia, podwozia lub ramy, umieszczony w sposób trwały na nadwoziu, ramie lub innym podobnym podstawowym elemencie konstrukcyjnym, oraz tabliczkę znamionową określoną w załączniku nr 4 do rozporządzenia; numeru identyfikacyjnego VIN nie wymaga się dla pojazdu zarejestrowanego po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 1995 r. oraz dla motocykla zarejestrowanego po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 2003 r., ciągnika rolniczego, pojazdu wolnobieżnego, przyczepy przeznaczonej do łączenia z tymi pojazdami oraz pojazdu z nadanym i wybitym numerem nadwozia/podwozia zgodnie z odrębnymi przepisami;

Napisano

Ojej - nie czepiajcie się słówek. Wiadomo o jaki numer chodzi.

Napisano

A czy na tej TZ  nie ma zapisu Made in USA ? ( na samym dole TZ ) :wink: Bo na rynek USA dla tej " Kawy " była to jedyna cecha identyfikacyjna. :? Bardzo popularny motocykl w USA

Napisano

Na tabliczce jest numer KZ750E-023566 a motocykl jest made in japan.

Napisano

W " klasycznych " motocyklach a niewątpliwie KZ 750 e jest takim motocyklem cechy identyfikacyjne nanoszone były przez producentów na główce ramy ( czy to po prawej czy po lewej stronie ) - i po mojemu tam trzeba się ich doszukiwać. :wink:

----------------------------------------------

Obawiam się , że ta " Kawa " pochodzi z rynku amerykańskiego. :silent: I rzeczowa TZ pełni rolę ( całych cech identyfikacyjnych ).

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.