Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam proszę o pomoc w uzyskaniu danych . Auto sprowadzone z Dubaju na TZ jest VIN i żadnych danych , w katalogu który posiadam bardzo mało informacji .

WAUACCFL8EN009759. Auto na PC i czerwonych tablicach 

Napisano

P.1 1984

P.2 = 155 KW

G = 1510-1545

DMC 1995-2224

O.1 1300-1700

O.2 700-750

 rok prod. 2013

mnie tak rozkodowało :confused:

Napisano

A ja z tyłu na klapie podpatrzyłem 1.8 T  :wink:

audi.JPG

-----------------------------

W sumie kiedyś na płocie też pisało........:nausea:

Napisano (edytowane)

Auto z USA - więc co do danych to może być różnie - z kodu silnika odczytasz pojemność i moc - a reszta z danych producenta dla danego modelu

Naciski i masy z TZ

Edytowane przez IVVO
Napisano
1 minutę temu, ignac napisał:

Z wklejki w bagażniku P.1- 1.8 , P.2-88  

Masz tam też kod silnika, tydzień i rok produkcji

Napisano

Czy do obliczenia nacisków osi jest jakaś metoda i czy to nie będzie strzał w kolano jak wpiszę O.1 i O.2 a w DMCZ brak danych ?

Napisano
7 minut temu, ignac napisał:

a w DMCZ brak danych ?

Skoro podasz O.1 i O.2 to musisz podać również F.3

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, ignac napisał:

WAUACCFL8EN009759.

audi a4 2.0 benzynka

kraj produkcji Niemcy

rok produkcji 2013 a dokładnie 26.07.2013 :D
P1 - 1984 cm {sześcienne}

moc P2 155kW przy 4300 obrotach

G - 1545 kg

DMC - 2150
o1 - 750

02 - 1300

długość - 4,703
szerokosc - 1,826

wysokosc - 1,427

rozstaw osi (aczkolwiek niepotrzebny) - 2,808

nacisk osi przedniej - 10,83 kN

nacisk osi tylnej - 10,73 kN

lokalizacja numeru VIN - kielich amora prawego

lokalizacja tabliczki znamionowej - lewy słupek

 

p.s. piwko poproszę, bo człowieka suszy od tych upałów :)

Edytowane przez mike_van_mik
Napisano

A skąd te twierdzenia, co do DiP-u jest potrzebne, a co nie-e?

Napisano
18 minut temu, mike_van_mik napisał:

audi a4 2.0 benzynka 

:nausea:

 

2 godziny temu, ignac napisał:

Z wklejki w bagażniku P.1- 1.8 , P.2-88  

:icon_wink:

 

20 minut temu, mike_van_mik napisał:

p.s. piwko poproszę

 Za co ? :smile:

Napisano

Po opisie wnioskuję, że te dane zaciągnięto z jakiegoś programowego katalogu. :silent:

Mi tam słowotwórczość nie przeszkadza, lecz do oficjalnego dokumentu wpisałbym "wzmocnienie" zamiast "kielich, parapet".

Napisano
2 minuty temu, leski66 napisał:

:nausea:  - trzeba zadzwonić do ASO AUDI i zapytać, co jest grane i niech oni się wypowiedzą :) bo coś tu nie halo....

 

5 minut temu, leski66 napisał:

 Za co ? :smile:

za dane ;) człowieka suszy, to przynajmniej sobie popatrzy :D

Napisano

Mam taką zasadę , żeby (nie wprowadzać w błąd osoby potrzebującej pomocy ) oczywiście nie mówię o pomyłkach, które się zdarzają.:icon_wink: A ten cytat o telefonie do ASO nie należy do mnie :?

Napisano

Troszkę dziwne że raz jest 2.0 a raz 1.8 . Bardzo dziękuje za pomoc i dla wszystkich :piwo oczywiście zimne.

Napisano
9 minut temu, ignac napisał:

dla wszystkich :piwo oczywiście zimne

:nausea:

---------------------------------------

Dziękuję :smile:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.