Skocz do zawartości

Egzamin Warszawa


Agawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać o egzamin praktyczny w Warszawie. Czy obowiązkowo trzeba mieć strój roboczy? Czy na egzaminie mamy możliwość korzystania z dzienników ustaw i rozporządzeń. Czy czas na udzielenie odpowiedzi jest jakoś ograniczony? Jak to wygląda, dostaje pytanie i mam czas na przygotowanie się, identyfikacje pojazdu itd i dopiero odpowiadam? Jak długo czeka się na ogłoszenie wyników?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jest cały dział, a w nim z tysiąc tematów, a w każdym tysiąc atletów i każdy zjadłby po tysiąc kotletów...

A jak trudno wyszukać, to tylko wdzięczność okazać szanownym kolegom, że co rusz nowy temat klepią zamiast zastosować się do regulaminu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @Agawa temat był wałkowany multi razy... wystarczy historię wpisów uruchomić i byś znalazł odpowiedzi na pytania...
Tak w skrócie:

58 minut temu, Agawa napisał:

Czy obowiązkowo trzeba mieć strój roboczy?

NIE.  Wiszą parę fartuchów w poczekalni to możesz sobie założyć żebyś się nie ubrudził...

59 minut temu, Agawa napisał:

Czy na egzaminie mamy możliwość korzystania z dzienników ustaw i rozporządzeń.

nie ma możliwości, takie przywileje tylko na teorii. Chyba że potrzeba będzie np nośność opon wpisać w DIP to trzeba poprosić egzaminatora...

Godzinę temu, Agawa napisał:

Czy czas na udzielenie odpowiedzi jest jakoś ograniczony? Jak to wygląda, dostaje pytanie i mam czas na przygotowanie się

losujesz pytanie, dają ci czas powiedzmy 10 minut - zalezy od egzaminatora. Może ci też powiedzieć jak będziesz gotowy to mu mówisz i działasz...

Godzinę temu, Agawa napisał:

identyfikacje pojazdu itd i dopiero odpowiadam?

zależy jakie pytanie będziesz miał

Godzinę temu, Agawa napisał:

Jak długo czeka się na ogłoszenie wyników?

wynik od razu ci mówi  czy zdałeś czy nie. Potem pocztą dostajesz wersje papierową - mają 2 tygodnie na dostarczenie dokumentu

 

Godzinę temu, Agawa napisał:

Pozdrawiam

również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Strój nie był obowiązkowy, ze względu także na upał, wchodzisz na sale, następnie jesteś proszony na egzamin, losujesz pytanie i później już się dzieje. Trzeba mieć swój długopis i wiedzy aby nie dać się załatwić stresowi. Były pojazdy takie jak ADR Daf cysterna z przyczepą cysterną, autobus 100 dosyć świeży, Panda standardowo i motor turystyczny stał ale nie wiem czy ktoś coś tam miał przy nim do zrobienia. Egzaminatorzy mili Panowie według mnie. Pozdrawiam grupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.