tom12356 Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 Witam, mógłby ktoś wstawić zdjęcie jak ma wyglądać identyfikator diagnosty z wymiarami i rozmieszczeniem danych na nim? Nie mogę nigdzie znaleźć. Rozporządzenie znam ale chciał bym zobaczyć jak wygląda w praktyce (§ 7. Wykonujàcy badania techniczne pojazdów diagnosta powinien posiadać identyfikator osobisty zawierajàcy co najmniej imię ́ i nazwisko, zdjęcie, kod rozpoznawczy stacji kontroli pojazdów oraz numer uprawnienia diagnosty.) Cytuj
danielg539 Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 Ja mam taki: po lewej stronie zdjęcie a po prawej od góry Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów XXX/001 Uprawniony Diagnosta Jan Kowalski Nr uprawnień: XXX/D/0001 Cytuj
Paprock Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 Wzoru nie ma. Trzeba sobie samemu wykombinować i po kłopocie. Nie ma wzoru, nie ma wymiarów. Taki problem, to żaden problem. Nie ma też info jakie ma być foto. Ja tam czarno-białe wydrukowałem na drukarce, dopisałem to, co ma być, zalaminowałem, dziurkaczem dziurę zrobiłem, przesznurowałem i tak jak żul od święta (kontroli znaczy) noszę na klapie marynary. Trytytek ino brakuje. Cytuj
leski66 Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 (edytowane) Masz w realu ( nie śmiać się ze zdjęcia - buha.....haaa - kiedy to było ) Edytowane 14 Czerwiec 2019 przez leski66 Cytuj
Paprock Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 § 7. Wykonujący badania techniczne pojazdów diagnosta powinien posiadać identyfikator osobisty zawierający co najmniej imię i nazwisko, zdjęcie, kod rozpoznawczy stacji kontroli pojazdów oraz numer uprawnienia diagnosty. Cytuj
wadi Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 Dlaczego "upoważniony" ja mam "uprawniony diagnosta " Cytuj
Jacdiag Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 48 minut temu, Paprock napisał: Trzeba sobie samemu wykombinować i po kłopocie. W § 7 nie napisali że ma być widoczny. To może w takich okładkach ... Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
leski66 Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 27 minut temu, wadi napisał: Dlaczego "upoważniony" ja mam "uprawniony diagnosta " Dawne czasy nadzoru ( " se " tak wymyślili ) i tak zostało, ale w sumie zdobywa się uprawnienia diagnosty a nie " upoważnienia ". Przy następnej kontroli podpytam Cytuj
Paprock Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 Szacun! Zalinkowałem co ma być, a tam wyraźnie "numer uprawnienia" stoi. Czyli można najzwyczajniej "diagnosta" zatytułować siebie i dociekań nie będzie. Poza tym, każdy ma udzielone uprawnienia diagnosty. Nie wiem czy z tym "upoważnieniem" nie miesza jakieś monowskie rozporządzenie. Sorry ale w taki upał nie będę szukał. No albo jakieś zaszłe pozostałości. Sorry, lecz ich też nie mam zamiaru sprawdzać. Powód ten sam co wyżej. Cytuj
leski66 Napisano 14 Czerwiec 2019 Napisano 14 Czerwiec 2019 Godzinę temu, Paprock napisał: Sorry ale w taki upał nie będę szukał. Ranną porą ( po nocnych opadach ) upał tak nie doskwierał jak teraz, ale miło mi , że Chciałeś się " problemowi " : ( uprawniony & " upoważniony " ) przyjrzeć bliżej. Wydaje mi się , że to są te zaszłe pozostałości " nadzorowe ". W sumie : 2 godziny temu, Paprock napisał: (...)i tak jak (piiiii.) od święta (kontroli znaczy) noszę na klapie marynary. I jak nadzór problemu nie widzi to ja go szukać nie zamierzam. " co nie " A jutro ( coby się nie działo...... ) z rańca jadę na ryby ! ------------------------------------------------------- Ten ostatni cytat pozwoliłem sobie " ocenzurować z ( żula ) na ( piiiii ) " - mam cichą nadzieję , że tym sposobem nie wywołałam burzy z piorunami. Zgodnie z tym cytatem identyfikatora używam w " to ten sam sposób ". Cytuj
Paprock Napisano 15 Czerwiec 2019 Napisano 15 Czerwiec 2019 Stację do badań się "upoważnia", a badania wykonuje "uprawniony". No mniej więcej tak to po przepisach stoi w tym monowskich. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.