Skocz do zawartości

identyfikator diagnosty


tom12356

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mógłby ktoś wstawić zdjęcie jak ma wyglądać identyfikator diagnosty z wymiarami i rozmieszczeniem danych na nim? Nie mogę nigdzie znaleźć. 

Rozporządzenie znam ale chciał bym zobaczyć jak wygląda w praktyce (§ 7. Wykonujàcy badania techniczne pojazdów diagnosta powinien posiadać identyfikator osobisty zawierajàcy co najmniej imię ́ i nazwisko, zdjęcie, kod rozpoznawczy stacji kontroli pojazdów oraz numer uprawnienia diagnosty.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki: po lewej stronie zdjęcie a po prawej od góry

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów 

                   XXX/001

       Uprawniony Diagnosta

              Jan Kowalski

    Nr uprawnień: XXX/D/0001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzoru nie ma. Trzeba sobie samemu wykombinować i po kłopocie. Nie ma wzoru, nie ma wymiarów. Taki problem, to żaden problem. Nie ma też info jakie ma być foto. Ja tam czarno-białe wydrukowałem na drukarce, dopisałem to, co ma być, zalaminowałem, dziurkaczem dziurę zrobiłem, przesznurowałem i tak jak żul od święta (kontroli znaczy) noszę na klapie marynary. Trytytek ino brakuje. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

§ 7. Wykonujący badania techniczne pojazdów diagnosta powinien posiadać identyfikator osobisty zawierający co najmniej imię i nazwisko, zdjęcie, kod rozpoznawczy stacji kontroli pojazdów oraz numer uprawnienia diagnosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Paprock napisał:

Trzeba sobie samemu wykombinować i po kłopocie.

 

§ 7 nie napisali że ma być widoczny. To może w takich okładkach ... 

250px_kajman-etui-na-legitymacje-odznake

:evil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wadi napisał:

Dlaczego "upoważniony" ja mam "uprawniony diagnosta "

Dawne czasy nadzoru ( " se " tak wymyślili ) i tak zostało, ale w sumie zdobywa się uprawnienia diagnosty a nie " upoważnienia ". Przy następnej kontroli podpytam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun! Zalinkowałem co ma być, a tam wyraźnie "numer uprawnienia" stoi.

Czyli można najzwyczajniej "diagnosta" zatytułować siebie i dociekań nie będzie. 

Poza tym, każdy ma udzielone uprawnienia diagnosty. Nie wiem czy z tym "upoważnieniem" nie miesza jakieś monowskie rozporządzenie. Sorry ale w taki upał nie będę szukał.

No albo jakieś zaszłe pozostałości. Sorry, lecz ich też nie mam zamiaru sprawdzać. Powód ten sam co wyżej. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paprock napisał:

Sorry ale w taki upał nie będę szukał.

 

Ranną porą ( po nocnych opadach ) upał tak nie doskwierał  jak teraz, ale miło mi , że Chciałeś się " problemowi " : ( uprawniony & " upoważniony " ) przyjrzeć  bliżej. :wink:

Wydaje mi się , że to są te zaszłe pozostałości " nadzorowe ".  :wink: 

W sumie

 

2 godziny temu, Paprock napisał:

(...)i tak jak (piiiii.) od święta (kontroli znaczy) noszę na klapie marynary.

 

I jak nadzór problemu nie widzi to ja go szukać nie zamierzam. " co nie " :wink: A jutro ( coby się nie działo...... :silent: ) z rańca jadę na ryby ! 8-)

-------------------------------------------------------

Ten ostatni cytat pozwoliłem sobie " ocenzurować z ( żula ) na ( piiiii ) " - mam cichą nadzieję , że tym sposobem nie wywołałam burzy z piorunami. 8/

Zgodnie z tym cytatem identyfikatora używam w " to ten sam sposób ".:silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.