Robert66 Napisano 22 Czerwiec 2019 Napisano 22 Czerwiec 2019 Witam szanowne grono kolegów, pytanie pilne za 100pkt.Czy mogę w dobie cepiku przeprowadzić badanie okresowe bez DR i im odpowiadających dokumentów.Z tego co wiem to raczej nie ale klient zapomniał dr jest w trasie miał kontrole i mu powiedzieli( patrol policji) ze może. Cytuj
cezary Napisano 22 Czerwiec 2019 Napisano 22 Czerwiec 2019 a nie wystarczy otworzyć dz. u. 776 i przeczytać chociażby pierwsze 2 paragrafy? Cytuj
Paprock Napisano 22 Czerwiec 2019 Napisano 22 Czerwiec 2019 Zaiste dziwne sytuacje... Niby patrol kontroluje, bajki opowiada, i ani mandatu, ani wirtualnego zatrzymania, ani pokwitowania? Cytuj
blakop Napisano 22 Czerwiec 2019 Napisano 22 Czerwiec 2019 Oczywiście, że może takie badanie zrobić jak mu na policji tak powiedzieli. Ale to właśnie na policji te badania robią wtedy Cytuj
Robert66 Napisano 22 Czerwiec 2019 Autor Napisano 22 Czerwiec 2019 W zasadzie to jestem na bieżąco z przepisami, ale mogłem coś przeoczyć , i z stąd te pytanie; sezon wakacyjny się rozpoczął, ryby itp.Dzięki. Cytuj
cezary Napisano 22 Czerwiec 2019 Napisano 22 Czerwiec 2019 za wspomnienie : 7 minut temu, Robert66 napisał: ryby ale w pracy masz być czujnym, zwartym i gotowym do właściwego wykonania obowiązku zgodnie z przepisami, a opowieści, że coś, koś, gdzieś tam powiedział mają Cię nie interesować. Cytuj
keymil7 Napisano 22 Czerwiec 2019 Napisano 22 Czerwiec 2019 Godzinę temu, Robert66 napisał: i mu powiedzieli( patrol policji) ze może. Ja odpowiadam klientowi w takich sytuacjach, że od opowiadania bajek to był Kobuszewski... Cytuj
Paprock Napisano 22 Czerwiec 2019 Napisano 22 Czerwiec 2019 19 minut temu, cezary napisał: ale w pracy masz być czujnym, zwartym i gotowym do właściwego wykonania obowiązku zgodnie z przepisami, - e tam paragrafy : Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.