Snatch-gt Napisano 24 Czerwiec 2019 Napisano 24 Czerwiec 2019 Witam.Mam pytanie odnośnie egzaminu teoretycznego w jaki sposób powinno się zaznaczać odpowiedzi tzn.krzyżykiem czy np.w kółko? Cytuj
piter1973 Napisano 24 Czerwiec 2019 Napisano 24 Czerwiec 2019 egzaminator wszystko wytłumaczy przed rozpoczęciem egzaminu . kilka razy zapyta czy wszystko jest jasne i zrozumiałe. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.