Mecher Napisano 25 Czerwiec 2019 Napisano 25 Czerwiec 2019 Czy pojazd specjalny nie musi mieć wlepki na tachograf ? Cytuj
IVVO Napisano 25 Czerwiec 2019 Napisano 25 Czerwiec 2019 Ma taco więc legalizacja - czy na nim jeździ - to ich sprawa http://www.gitd.pl/jazda-bez-tachografu Cytuj
leski66 Napisano 25 Czerwiec 2019 Napisano 25 Czerwiec 2019 Pojazdy specjalne " cieszą się wieloma przywilejami " od zwolnienia z podatku od środków transportu, braku obowiązku wyposażenia w ograniczniki prędkości, a na braku obowiązku kontrolowania czasu pracy (tachograf) kończąc. Tylko jak to mówią ( nawet tu na forum ) , że jeśli jest zamontowany to musi być sprawny ( czyli legalizacja ) - ale na to podst. prawnej brak Cytuj
IVVO Napisano 25 Czerwiec 2019 Napisano 25 Czerwiec 2019 Zwolnienie z rejestracji czasu pracy kierowcy nie oznacza iż nie legalizujemy tego urządzenia - brak legalizacji jest jednoznaczne z nie sprawnością urządzenia - a na to są odpowiednie usterki UI 1 Cytuj
leski66 Napisano 25 Czerwiec 2019 Napisano 25 Czerwiec 2019 Ok.Ok @IVVO zagalopowałem/zakręciłem się. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.