Skocz do zawartości

Nowy projekt-SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA DO STACJI


S.K.P-POZNAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, czy ten Jacek to jest Jacek czy może nie ?

 

Bo wtedy ten "dziwny" format dokumentu byłby wytłumaczony ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy ten "dziwny" format

 

ja to ten Jacek -jak się nie ma na czym pracowac(programy) ,a chce sie podzielic informacjami ,to tak jest-jeszcze raz soory :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich Jacków i będzie nam wszystkim zdecydowanie lepiej, niż jest.

Nie masz za co przepraszać - przepraszać to powinni tylko Ci, którzy niczego od siebie nie dają - Ty do nich nie należysz.

 

Dzięki Ci za to, że o nas pamiętasz !! :mrgreen:

 

Ps. Dałem to jako ważne ogłoszenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenOffice jest praktycznie kopią Worda z tą różnicą że za darmo

Darmowy do uzytku domowego.W firmach wszystko musi posiadac licencje.Zorientowany w tej dziedzinie wydaje mi się jest Norbert ;) .ale robi się temat na inny post.

Po kontroli oprogramowania komputerowego w firmie (pare latek do tyłu),"pan w czerni" uświadomił mi pare rzeczy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenOffice jest darmowy nawet w zastosowaniach komercyjnych. Jest objęty licencją open source i można używać go bez obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak, jak pisze 08/15.

Ja mam co prawda Offica - ale z lekko innych względów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie troszkę uczytelnić ten plik txt i zamieściłem go w pierwszym poście.

 

Nie będę się wypowiadał odnośnie projektu bo nikt nie wie co tak naprawdę się ukaże. Idzie on jednak w dobrym kierunku choć widać już plusy i minusy. Dotarł głos ludu i będzie wersja elektroniczna przepisów. Nie na darmo skandowałem. Chociaż widzę nutę pewności wynikającą z uzasadnienia ostatniego zdania że TDT przejmuje od starosty nadzór nad SKP. To niech też przejmie wydawanie zaświadczeń. Bo będzie to chory układ że my wydajemy zaświadczenia oni wnioskują o wykreślenie a Samorządowe Kolegium Odwoławcze staroście uchyla decyzję a nie TDT. Tak to by każdy chciał.

Warto by w wymaganiach dodać sprawy sprzętu elektronicznego, oprogramowania, zabezpieczenia danych, przesyłu elektronicznego i słynnych już kart kryptograficznych.

 

Niby konsultacje społeczne były ale jakieś wąskie te grono co konsultowało. Jak jakieś Ministerstwo daje coś do konsultacji społecznych to projekt jest konsultowany za pomocą e-maili. Wiem bo już kilka projektów tak konsultowałem.

Projekt_wymagania dla SKP luty 2006.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.