Skocz do zawartości

OBT a zatrzymany DR za kolizje


Masselo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli faktycznie wrzucą na pierwszą stronę to już całkiem będzie git dzięki @DARIO64 za podrzucenie pomysłu do ITS:564:. Oby tylko działali a nie na bulwarach piwsko pili :silent:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypadku , kolizji 94 + 20 za jeden układ lub zespół. Chyba że klientello sobie życzy to 94 później 99 i nowy termin badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Paprock napisał:

kolizja

To pokolizyjne,

Napisałby ładnie -"uszkodzona lampa" i OK!? 20zł

Cena pokolizyjnego ...zależna od regionu  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie takie twory spotyka się w skierowaniach i według mnie żadna cepikowa kolejna informacja o elektronicznych skrótach/ powodach zatrzymania dowodu rejestracyjnego sytuacji nie poprawi. Nie wymagajmy od Organów Kontroli rzeczy niemożliwych. Ja sobie nie wyobrażam, mając cztery trupy na asfalcie, bawić się w takie szczególiki jak "skierowanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ważne jest to że w ogóle wiemy że była KRAKSA. Bo wcześniej to Pan kierowca krętacz (a jeszcze jak miał auto z LPG) to zgubił kwitek, przyszedł na okresowe i wracał zadowolony bo drugi mądry na podstawie OBT odblokował DR po wypadku. i jest kilka stów w kieszeni ? Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, blakop napisał:

Informacja na chwilę obecną jest tak lakoniczna, że te zachwyty chyba przedwczesne...

Pełna zgoda,  bo w Pokwitowaniu stoi : pojazd uczestniczył w wypadku/kolizji drogowej, a w CEP [PZB] - zagrożenie bezpieczeństwa.:wink: I trza było badanie powypadkowe wykonać.

(brak fotki z Pokwitowania - skaner odmówił posłuszeństwa ):?

Ale mimowolnie przynajmniej wiemy o zatrzymanym elektronicznie DR. :wink:

 

cep.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zagrożenie bezpieczeństwa" to zwrot ogólny, ale groźnie brzmiący i na pewno nie odnoszący się do braku aktualnych badań tech.,  tak więc w/g mojej oceny, górna półka, nawet jak w pokwitowaniu (tym papierowym) np. jest zwrot, uszkodzony kierunkowskaz - uczestniczył w zdarzeniu drogowym (kolizji) to DBT po kolizji i po zawodach, tak jest jak ja wykonuję to badanie, nie interesuje mnie, że ci powiedzieli tak a inni siak.koniec. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można poprosić, jak ktoś ma sprawny skaner, o inne niż papierowe pokwitowanie. Z góry dziękuję za zaspokojenie mej próżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Paprock napisał:

(...)jak ktoś ma sprawny skaner, o inne niż papierowe pokwitowanie

A jakie inne niż papierowe " można zeskanaowć "8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rafi90 napisał:

Myśle że ważne jest to że w ogóle wiemy że była KRAKSA.

Po cóż nam ta wiedza? Niech tylko organy odpowiedzialne za zwrot dokumentu oraz KRD pracują normalnie i klient sam wróci na właściwe tory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim pokwitowaniu. @cezary ujął coś w nawias, no to ja pytam czy są inne pokwitowania niż te zanawiasowane, co nie. :evil:

 

A co do reszty, to 50 lat temu przywieźli mnie z księżyca. Przylepiłem się z pyłem do podeszwy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paprock napisał:

przywieźli mnie z księżyca

 

No widzisz - tylko problem w tym, że ONI tak naprawdę tam nie byli, a Ty jednak jesteś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.