Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Jaki rok produkcji Fiat Ulysse

ZFA17900013037609

Dprej 21-01-2003

Pozdrawiam 

Napisano

JMBXNCU2W5U004584 outlander rok produkcji potrzeba 2004 czy 2005 ???

Napisano

YS3FF59Y161013012 saab rok produkcji 2005 czy 2006 ?

Napisano
Saab 9-3 (9440)
Model Saab 9-3 (9440)
Engine B207R 4-inline, Turbo
Body 5-door
Transmission 5-speed automatic / Front wheel drive
Production Year 2006
Complectation Model series III, Driver and passenger airbags
Chassis 61013012
  • Piwo 1
Napisano

Rok produkcji/ modelu - 2005 / ROK MODELOWY WG NORMY ISO: 2006

 

  • Piwo 1
Napisano

 rok produkcji powinien być na TZ

https://www.ilcats.ru/

Saab 9-3 (9440)
Модель Saab 9-3 (9440)
Двигатель B207R 4-цил., рядный двигатель, Турбо
Кузов 5-дверный
Трансмиссия 5-ступенчатая автоматическая / передний привод
Год производства 2006
Комплектация Серия модели I, Airbag водителя и пассажира
Шасси 61013012

saab/?vin=YS3FF59Y161013012&VinAction=Search

  • Piwo 1
  • Lubię 1
Napisano (edytowane)

u mnie też 2005 masz remis;)

Edytowane przez crackers
  • Piwo 1
Napisano

W Saabie jest na TZ :icon_wink: No chyba , że ( zdrapane/wydarte ):?Saab.thumb.jpg.fab33b6f84082929f3eba4ca872252b5.jpg

  • Piwo 1
  • Lubię 2
Napisano

na TZ 09/2005    i pozamiatane :D dzięki za zainteresowanie ;)

Napisano (edytowane)

no to komuś należy się nagroda, za właściwa poradę z uzasadnieniem, co nie. :wink: 

a te wszystkie dekodery, które zdekodowały jako 2006 w przypadku saaba do kosza :-(

Edytowane przez cezary
  • Lubię 1
Napisano (edytowane)

wiem i widziałem,  gdyby na tym poprzestał byłoby :OK:, ale podał nieprawidłowe rozkodowanie i za to :noOK:, suma sumarum wyszedł na "0" :hihi:

a mnie plusik zupełnie się nie należał, bo niby za co? 

Edytowane przez cezary
Napisano

Dzięki @cezary @darkdog @crackers , z racji że idę na urlopik tatusiowy za 2 godzinki to postąpię jak święty Mikołaj ;)  i dostaniecie wszyscy po piwku :) a co tam, jak szaleć to szaleć :D i dzięki za te porady @leski66odnośnie tabliczki znamionowej bo to było kluczowe :657:
p.s. jakbyście i mi też dali w którejś wypowiedzi po piwku to też byłbym wdzięczny :)  tylko :silent: ja tego nie powiedziałem, ja tylko chce też się być doceniony przez was Mikołajów ;)

  • Lubię 2

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.