Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny


Krispol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie . Jeżeli zgłoszę się pierwszy na ochotnika na egzaminie praktycznym to jest możliwość wybrania pojazdu jaki bym chciał robić ?

i wtedy tylko losuje pytanie do tego pojazdu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci pisałem, że nie ma takiej możliwości, kiedyś była (plotka bądź faktycznie tak było kiedyś ze pierwsza osoba mówiła np ze chce adr i podobno miała). Takim sposobem to każdy by się zgłaszał i np ja jako dla przykładu np zakładal bym lpg i che lpg i zdane :)

A jak już dokładniej na twoje pytanie to też nie ma ze powiesz ze chcesz Audi np w Poznaniu bądź Pande w Warszawie , bo tam głównie każdy co miał osobówke to lpg bądź szyby ewentualnie analizę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawciooo napisał:

zakładal bym lpg i che lpg i zdane

he , na moim egzaminie w wawie kilka lat temu najwięcej  nie zdawało na lanosie z LPG . każdy w poczekalni chciał osobówkę wylosować . chłopaki polegli na prostych sprawach ( teraz to są rzeczy oczywste i łatwe :657: ) . zbiornik toroidalny w pokrywie wielozaworu  nie miał uszczelki w jednej z nakrętek , jeden przewód gazowy gumowy  był założony zwykły wodny bez homologacji lpg . lanos był zarejestrowany jako ciężarowy ale nie miał zamontowanej kratki / przegrody . ja np. bałem się trochę ADR a wylosowałem ADR i zdałem za 1 razem , nawet po wylosowaniu pytania sam stwierdziłem ,że nie chcę czasy na przemyślenia tylko od strzała  poproszę o egzamin. niekiedy rzeczy wg nas proste i oczywiste  mogą być zgubne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie właśnie na tych prostych są najczęściej wpadki, kolega w Poznaniu wylosowac łatwe pytanie bo miał zrobić przepuszczalnosc szyb, oczywiście wszystko wykonywal na Audi. Cieszył się że proste pytanie, szyby pyk, pyk urządzono w rękę i szyby sprawdzone. Zaswiadzenie też proste bo pozytyw, negatyw, z pytań egzaminatora ile musi być przepuszczalnosci i tyle. 

 

I lipa  okazało się że proste pytanie a egzaminator powiedział że wszystko fajnie gdyby przed przystąpieniem do egzaminu skalibrowal urządzenie. 

 

Kolejny uczestnik to akurat z opisów egzaminu kiedyś czytałem że wszystko ładnie i na koniec pytanie co to ta pętla koło wlewu lpg i do czego służy i niestety też oblal bo nie wiedział (pętla kompensacyjna)

 

Dlatego rada dla przyszłych zdających nie cieszyć się że proste a robić uważnie i nie bać się adr czy autobusu, pytań tam też nie ma z kosmosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.