Skocz do zawartości

CAPELEC CAP 3201


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zapytanie  - czy jest możliwość dołożenia dostawki do samoczynnego pomiaru obrotów przy tym urządzeniu. By po prostu sam odczytywał obroty podczas pomiaru. I kto przystosuje to zr w razie czego.  Urządzenie to CAPELEC CAP 3201  z 2008   bo w moim tego nie ma. A i ma ktoś może po polsku Certyfikat CE oraz certfikat zgodności do niego. A jeśli tak to można o skan chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co instrukcja obsługi o tym mówi?

Certyfikat zgodności i Certyfikat CE, to jedno i to samo jest.

Mam te papiery, tylko skanera brak na teraz.

Poza tym, tak się zastanawiam, czy HAIK lepszej i czytelniejszej wersji certyfikatu by Ci nie przesłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nowicjusz napisał:

 czy jest możliwość dołożenia dostawki do samoczynnego pomiaru obrotów przy tym urządzeniu. By po prostu sam odczytywał obroty podczas pomiaru. I kto przystosuje to zr w razie czego.  Urządzenie to CAPELEC CAP 3201  z 2008   bo w moim tego nie ma.

Oczywiście że jest możliwość, do wyboru do koloru co kto chce

https://www.haik.pl/sprzedaz/wyposazenie-skp/analizatory/capelec-cap-3201/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się od razu czepiał [ale do druku oryginalne świadectwo zgodności w tej wersji jw. po prostu się nie nadaje ( o jakość idzie ) :oops: ] , tłumaczenie natomiast jest git. Postarałem się o lepszą jakość bo podejrzewam, że trza to wydrukować i schować do odpowiedniej teczki .:wink:

CE_Capelec 3210.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zastrzegałem, że ktoś może mieć lepsze. Sorry, ale w takim stanie "oryginał" mam wpięty w instrukcję.

Natomiast dziwi mnie ten cały sprzęt, że bez obrotomierza, bez certyfikatów... A może o pierwotną kalibrację chodzi? Ile to ma lat i co "samoczynny pomiar obrotów" znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

A propo jeszcze capelec 3201   powinien mieć świadectwo zgodności czy deklarecje  zgodności  ( a jej właśnie nie mam). Bo co wymaga TDT na odbiorach od capelec 3201.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 13:24, Nowicjusz napisał:

Bo co wymaga TDT na odbiorach od capelec 3201.

 

Urządzenie powinno mieć LE-GA-LI-ZA-CJĘ! Jeżeli nowy, to pierwotną, a jak starszy, to ponowną.

Co do świadectwa, to mało istotne. Może być certyfikat, może być deklaracja. Dawniej operowano na certyfikatach, a teraz coraz więcej sprzętów dopuszczonych zostaje do używania/eksploatacji przez świadectwo/certyfikat zgodności.

 

Masz wyżej zapodane!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.