Skocz do zawartości

Certyfikat VPN


patronat

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się , że uzależnione jest to : ile w MI jest ( zaległych wniosków ). Ale trza przyjąć "  2 tygodnie lub nawet do miesiąca czasu - w skrajnych wypadkach ":wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tu się dokleję. Mało tematów w dziale, lecz niestety instrukcji dla czterolatka nie napotkałem.

Padło na mnie, że mam się tym zająć, a przyznam się, że ostatni raz chodziłem koło tego z sześć lat temu mając informatyka przy boku. A właściwie, to ja do boku informatyka się kleiłem. Płeć przemilczę.

Od czego zacząć poprosiłbym bardzo. Gdzie, do kogo i co? Tak krok po kroczku.

A idzie o to:

 

Certyfikat.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paprock napisał:

Od czego zacząć poprosiłbym bardzo

Wybrać SKP i wypełnić wniosek  :wink:

http://www.cepik.gov.pl/si-cepik-2.0/wniosek-o-certyfikat-klucza-publicznego#/

 

wniosek.JPG.0aae4b64486e6353a333f8daac18fcd4.JPG

Ja w podstawie wniosku wpisywałem art.80ba ust.1 pkt.6) ustawy Prawo o ruchu drogowym :wink:

 Wypełnić i czekać - a później się zobaczy :-P

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to SSL tez się kończy?. Ja ostatnio dwa w jednym czasie  robiłem i wysyłałem,tylko że oddzielnymi listami. Pierwszy na karte(co pani mówi) to jest SSL a VPN(Infrastruktura)to ten co leski66 podkreślił ładnie.

Edytowane przez yogi1984
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSL za rok we wrześniu wypada koniec.

No mówię jej, że pod koniec listopada kończy się VPN i pytam który wypełnić wniosek, to mi odpowiada, że ten na kartę.

Ja pie... jeszcze raz zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brudno mam wypełniony. Poszedł do akceptacji przez naczelne dowództwo. 

A jak się wnerwię, to jako osobę kontaktową zapodam wodza i niech do niego dzwonią. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paprock napisał:

A jak się wnerwię, to jako osobę kontaktową zapodam wodza

Gorzej jak się coś " rozdjabli/rozwali " a trza będzie dzwonić i nie zweryfikują dobrze osoby, to pomocy nie uzyska :silent:

Edytowane przez leski66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paprock napisał:

 

A jak się wnerwię, to jako osobę kontaktową zapodam wodza i niech do niego dzwonią. :evil:

Musi być "wodzu " ew. upoważnienie jeżeli inna osoba.

 

49 minut temu, Paprock napisał:

A pani z infolinii mówi, żeby ten pierwszy na kartę wypełnić.

Osobiście wypełniałem ten pierwszy ale na certyfikat  SSL, na podstawie zaleceń z infolinii.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiszę na fonie i wszystko zajęte.

Jedną szansę miałem na milion i spaliłem. Zachłysnąłem się jej odpowiedzią i może wszystko OK by było, gdyby nie moje zwątpienie w jej łatwiznę.

Zaraz e-maila tam wyślę załączając tą fotkę i niech się określą, który wniosek wybrać z tych pięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wadi napisał:

Musi być "wodzu " ew. upoważnienie jeżeli inna osoba.

Tylko w przypadku osoby reprezentującej podmiot. Osobą do kontaktu może być np. diagnosta czy informatyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paprock napisał:

Zaraz e-maila tam wyślę załączając tą fotkę i niech się określą

Bez e - maila twierdzę, że ( 4 ) czwarty , no chyba , że połączenie realizowane jest przez aplikację centralną  ( tzw. Brokera ) to ( 5 ) piąty.:wink:

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz piwo. Tak, czwarty. Ten pierwszy służy do odświeżania SSL. No tak przynajmniej rozmowę skumałem.

 

I informacja dla niecierpluchów pospieszalskich: wnioski wysłane 60 dni przed terminem są NIE-RO-ZPA-TRY-WA-NE!

Najlepiej wysłać od 60 do 30 dnia.

Czyli mój wysłany dzisiaj trafiłby do cepikowego kosza i byłaby lipa.

A po weekendzie wszystko zapomnę i zaś na forum będę dopytywał. :wink:

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.