Skocz do zawartości

Godziny otwarcia stacji


mietek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, ponieważ niedługo otwieramy stację ( teraz okręgową) chciałbym się zapytać w jakich godzinach i w jakie dni macie otwarte stacje, z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    3

  • zjc

    3

  • wiesław

    2

  • kowal

    2

Top Posters In This Topic

Pon.-Piątek od 7 do 20 (tak 7 do 8 to jest bardziej czas na spokojną kawke, a 19 do 20 czas na sprzątanie)

Sobota 8-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pn. - Pt. 8-20

Sob. 8-14

 

To jest na tablicy przed wjazdem. Robimy też badania w innych godzinach po uprzednim uzgodnieniu np. telefonicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy też badania w innych godzinach po uprzednim uzgodnieniu np. telefonicznym.

Wracasz na stację np o 23-00 ?

My mamy 8 -20

sobota 8-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, ponieważ niedługo otwieramy stację ( teraz okręgową) chciałbym się zapytać w jakich godzinach i w jakie dni macie otwarte stacje, z góry dziękuje.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najepiej by było, gdy inne są zamknięte :lol:

My z zasady otwieramy o 7.00 , a zamykamy o 18.00.

Jak trzeba dł€żej, to nie ma przeciwskazań ;):!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnio w Bydgoszczy stacje są czynne:

pon - piątku: 8.00 - 21.00

sobota: 8.00 - 14.00

niedziela: 8.00 - 14.00

 

Chociaż są wyjątki od reguły i są stacje czynne tylko w tygodniu od 8.00 - 14.00, są też czynne od 7.00 - 20.00. Wszystko zależy tak naprawdę od miejsca w jakim się otwiera stację i czy właścicieli stać na opłacanie w takich godzinach diagnostów.

 

Wbrew pozorom na okręgowych zauważalny jest mniejszy ruch niż na podstawowych, a powinno być odwrotnie. :lol:

 

PS. Przypominam, że stacja nie może pracować do ostatniego klienta tylko w godzinach określonych na szyldzie, co wynika z rozporządzenia o wymogach dla SKP.

Ponadto każda stacja musi posiadać kartę czasu pracy i kartę nadgodzin. To z karty czasu wynika ile czasu diagnosta może przebywać w zakładzie pracy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, gdy widoczny jest okres wzmożonych przeglądów by założyć kartę nadgodzin oraz dokonać korekty na szyldzie. W innym przypadku diagnosta nie może wykonać badania w godzinach innych niż na szyldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym przypadku diagnosta nie może wykonać badania w godzinach innych niż na szyldzie.
muszę to powiedzieć mojemu dyrektorowi , pewnie się ucieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym przypadku diagnosta nie może wykonać badania w godzinach innych niż na szyldzie.

Taaaaaaaaaa... po raz kolejny przepisy sobie a życie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przypominam, że stacja nie może pracować do ostatniego klienta tylko w godzinach określonych na szyldzie, co wynika z rozporządzenia o wymogach dla SKP.

Czyli co - napisać na szyldzie 24/24 h ? :mrgreen:

Tak serio pytam: jestem diagnostą, mam OSKP, mieszkam 50 m od budynku Stacji. I nie mogę wykonać BTP w niedzielę w południe ? Jako właściciel nie mam nadgodzin, nie płacę sobie pensji - nie jestem zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

 

I nie mogę wykonać takiego przeglądu ?

A jak wpiszę na szyldzie "codziennie 7.00 - 21.00" to będę mógł ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.