Skocz do zawartości

Współpraca z ITD i Policją


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam święty nie jestem i nie lubię owijania w bawełnę.

Wiele różnych sprawdzeń poza rejestrem robię i jak dotychczas świat badań technicznych się nie zawalił. Większość psioczy, że co to, że jak to, że pracodawca nie może traktować diagnosty jako mechanika i odwrotnie, a tu proszę jaka jedność, jaka solidarność za dobrem pracodawcy coby przez krokodyli zysku nie stracić.

Pytam całkiem poważnie, ile jest podobnych do mnie i wykorzystuje swoją robotę poza regulaminem przy pomocy kupna-sprzedaży, do sprawdzenia serwisowego hamulców, amortyzatorów, świateł, luzów i nie wiadomo jeszcze czego bez wprowadzania danych do stacyjnego rejestru? To dlaczego podobnego sprawdzenia, czy też użyczenia sprzętów mam odmówić komuś innemu? Bo co, bo krokodyl-inspektor?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i za takie podejście do sprawy @danielg539 dostajesz :OK:, bez owijania w bawełnę, kawa na ławę, że to diagnosta będzie popychadłem od czarnej roboty a nie pitolenie jakie to koszta poniósłby właściciel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykorzystuję do celów prywatnych,mamy też umowę z serwisem obok by auta sprawdzić przed przeglądem . Ale uwierz mi za poklepanie po ramieniu tego nie robimy. Nie mam nic przeciwko temu by przyjeżdżali ITD OKRD i inne gady ale sory za wjazd na kanał się płaci. 

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lokiec3 napisał:

Bo za darmochę i do tego w dużych ilościach.

 

- skąd masz wiedzę w tym zakresie?

 

Wcześniej, co do wątpliwości wykorzystałeś wypowiedzi innych. A co teraz w temacie ilości odpowiesz?

Jesteś diagnostą OSKP? Ile stracisz na wypłacie? 

Wystawiasz klientom faktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę i obym się nie mylił, że gdy władzę nad SKP przejmie TDT to te stacje, które teraz bezpłatnie wejdą w układ, dostaną propozycje wydzierżawienia odpłatnego dla TDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi skargami? Co to za tajemnicze przypuszczenia, zwroty, wyrażenia? Gdzie konkrety?

Czy to jakieś porównania, przenośnie, metafory...? O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, yogi1984 napisał:

 Nie mam nic przeciwko temu by przyjeżdżali ITD OKRD i inne gady ale sory za wjazd na kanał się płaci. 

Już widzę ( ?). jak instytucja pośrednio zasysająca kasę miała by ją wydawać , nie wspominając o całej biurokracji  z tym związanej  ( umowy , budżet itp).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 14:04, IVVO napisał:

Czyli - można powiedzmy legalnie bez wprowadzania pojazdu do rejestru kontrolować pojazd na SKP -

 

 

Art 67.

2.W celu realizacji zadań określonych w art.50 Inspekcja współdziała z organami samorządu terytorialnego, jak również z organizacjami zrzeszającymi przewoźników drogowych.

 

Art 50

c) przestrzegania przepisów ruchu drogowego w zakresie ina zasadach określonych w ustawie z dnia 20czerwca 1997r. –Prawo o ruchu drogowym

 

Według mnie mają  podstawy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKP to nie JST!!! 

 

Po co upaństwawiać stację, jak widzę wielu jeleni będzie za darmo robotę robić. No ale w Bydgoszczy to różne dziwne rzeczy się dzieją... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu do takiego spotkania doszło w Powiecie  Sępoleńskim,pamiętam bo takie pismo w tej sprawie czytałem .Wiem że doszło do porozumienia i nasza stacja ma udzielać takiego wsparcia dla ITD.Tyle co wiem to wszyscy zaproszeni na to spotkanie wyrazili zgodę .Skorzystanie z konkretnej stacji uzależnione zostało od odległości.Na tą chwilę nie miałem przyjemności gościć inspektorów wykonujących takie według mnie budzące wątpliwości czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wadi napisał:

Ciekaw jestem  ile samochodów ominie  szerokim łukiem  OSKP widząc radiowóz  na jej terenie, oczywiście gdyby ....

 

- "tysionc pincyt sto dziewincyt"! A tak poza tym, to sposobem trzebnickim klepie się jak leci póki radiowozu nie widać!  :evil:

https://gazetawroclawska.pl/samochodowi-diagnosci-i-kierowcy-przed-sadem-za-lewe-badania-techniczne/ar/c1-14252899 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.